Секс робить людей щасливими - вчені

0 коментувати
Секс - важливий аспект спільного життя
© Natalia Mindru Photomicona

Секс - важливий аспект спільного життя

Дослідження показало, що секс дійсно зміцнює стосунки. Проте більшість людей не розуміють або не визнають цього

Одвічне питання про користь сексу піднімалось у тисячах різних досліджень. Учені ламали голову над ідеальною частотою, тривалістю, умовами статевого акту, пише Daily Mail.

Учені з Університету штату Флорида заявляють, що секс дійсно підвищує рівень задоволеності життям. Незважаючи на те, що самі партнери цього не усвідомлюють, вони відчувають інстинктивні позитивні почуття по відношенню до своєї другої половинки набагато частіше, ніж люди, сексуальне життя яких менш насичене.

«Регулярність сексу абсолютно не впливає на свідоме відчуття людиною щастя. Однак вона здатна викликати автоматичні, неконтрольовані, інстинктивні почуття до партнера», – зазначає один з авторів дослідження Ліндсей Хікс. Також експерти стверджують, що частий секс підвищує шанси на зачаття дитини і зміцнює взаємозв'язок партнерів під час виховання дітей.

Для оцінки залежності щастя від регулярності сексу вчені запросили 216 новоспечених подружніх пар. Учасників експерименту попросили відповісти на декілька стандартних питань про якість шлюбу.

Також випробуваним запропонували пройти просту комп'ютерну задачу: при появі різних картинок на екрані натискати на ту чи іншу клавішу залежно від того, яким здається зображення – позитивним чи негативним. При цьому, перед появою деяких картинок на третину секунди з'являлась фотографія другої половинки.

Зіставивши відповіді учасників з їх автоматичними реакціями під час проходження комп'ютерного тесту, вчені дійшли висновку, що чим частіше у пари відбувається секс, тим частіше вони пов'язують своїх партнерів з позитивними атрибутами.

Дослідники відзначають, що деякі учасники експерименту глибоко в душі відчувають себе в шлюбі нещасними, проте у відповідях анкети це не визнають. Можливо, вони до кінця не усвідомлюють це й самі.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів