Розминка і глибоке дихання. Шість способів полегшити тренування

0 коментувати
Полегшити заняття можна за допомогою коротких перерв і води
© Pixabay

Полегшити заняття можна за допомогою коротких перерв і води

Регулярні заняття спортом – це важко як фізично, так і психологічно

Експерти порталу PopSugar розповіли про декілька перевірених методів, які дозволяють зменшити відчуття тяжкості і провести тренування на одному диханні.

1. Правильна розминка. Щоб тренування не здавалося пеклом, до нього слід правильно підготуватися і розім'яти м'язи. Хороша розминка включає п'ять хвилин кардіонавантажень, наприклад, легкий біг на біговій доріжці або стрибки з високо піднятими колінами. Також важлива активна розтяжка, наприклад, випади вперед і в сторони. Правильний розігрів зменшує посттренувальні болі.

2. Вода. Однохвилинну перерва на воду за відчуттями можна зрівняти з 15-хвилинним кава-брейком. Кілька ковтків води допомагають запобігти м'язовим спазмам і втомі.

3. Перерви. Перерви між підходами вправ допомагають м'язам відновитися. Однак їх тривалість повинна становити 30-60 секунд, інакше людина занадто розслабляється і втрачає мотивацію продовжувати тренування.

4. Дихання. Зосередьтеся на своєму диханні. Коли тренування здається дуже важким, зробіть кілька глибоких входів. Кисень сприяє нормальній роботі м'язів.

5. Кофеїн. Щоб під час тренування було достатньо енергії та сил, можна випити трохи кави: чашечку еспресо або маленький американо.

6. Прийміть виклик. Відчути прилив нових сил дуже часто дозволяє самомотивація. Коли займатися стає важко, нагадайте собі, для чого ви це робите, до якої мети йдете і які переваги приносить регулярний спорт.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів