Публікація знімків в Instagram робить людей щасливими - вчені

0 коментувати
Фотографування вподобаних речей покращує настрій
© Pixabay

Фотографування вподобаних речей покращує настрій

Американські вчені з'ясували, що фіксація приємного життєвого моменту змушує людей насолоджуватися ним ще сильніше

Незважаючи на те, що численні дослідження доводили, що залежність від соціальних мереж погіршує стосунки і робить людей більш замкнутими, низка недавніх наукових експериментів показала, що публікація фотографій в Instagram покращує настрій і викликає масу позитивних емоцій, повідомляє Time.

У рамках дев'яти експериментів дослідники аналізували поведінку та настрій добровольців під час походів до музею, вивчення міста, смачної вечері та інших видів діяльності. Як виявилося, люди, які робили знімки та публікували їх в мережу, були щасливішими за тих, хто обходився без документації того, що відбувається.


© Pixabay

© Pixabay


На думку одного з авторів дослідження, професора маркетингу Крістін Діль, фотографування та публікація позитивного життєвого досвіду на психологічному рівні збільшує ефект задоволення та радості.

Учені також зазначили, що аналогічну користь може принести не лише власне фотографування приємного моменту, але й уявне планування такого знімка. «Якщо людина не є фанатом Instagram, вона може підвищити рівень позитивних емоцій від того, що відбувається, просто уявивши, що фіксує цю мить на камеру», – вважають експерти.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів