Психотерапевт пролив світло на головні причини чоловічих зрад

0 коментувати
Емоційна незадоволеність - головна причина зрад
© Unsplash/Pixabay

Емоційна незадоволеність - головна причина зрад

Відомий американський психотерапевт Гері Ньюман назвав головні причини чоловічих зрад

Згідно з дослідженнями, проведеними за участю невірних чоловіків, спеціаліст дійшов висновку, що основні причини зрад мають мало спільного з сексуальним потягом або фізичною привабливістю, повідомляє Business Insider.

За словами Ньюмана, близько 40 відсотків опитаних чоловіків зазначили, що зрадили через емоційну незадоволеність. Як пояснює психотерапевт, чоловіки більш чутливі, ніж думають більшість, тому, якщо вони не отримують достатньої похвали та уваги від партнерки, то починають шукати цього на стороні.

Як пояснює експерт, найчастіше чоловіки знаходять належну увагу від протилежної статі на роботі. Таким чином, близько 40 відсотків невірних чоловіків зрадили саме з колегами. Психотерапевт пояснює це тим, що жіноча частина колективу частіше хвалить чоловіків за добре виконану роботу, що неодмінно підвищує їх самооцінку.

Експерт розповідає, що фізична привабливість також відіграє роль у зраді, але насправді вона дуже мала. Як показало дослідження, близько 88 відсотків чоловіків зраджували партнеркам з жінками набагато менш привабливими.

Не менш важливим фактором зрад є спілкування з невірними чоловіками. Як пояснює Ньюман, коли чоловік бачить, що близький друг зраджує, то в такому випадку йому набагато легше зважитися на такий крок, навіть якщо він розуміє, що це неправильно.

За словами психотерапевта, чоловіки усвідомлюють всю хибність своєї поведінки. Близько 68 відсотків відчувають сором і провину після сексу з іншою жінкою. В результаті, Ньюман стверджує, що брак уваги і душевного тепла є ключовими факторами чоловічих зрад.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів