Порядок та спокій. Експерти назвали три способи спростити життя

1 коментувати
Спрощення життя полягає в тому, щоб знайти ідеальний повсякденний ритм
© Pixabay

Спрощення життя полягає в тому, щоб знайти ідеальний повсякденний ритм

Люди, які відчувають постійну завантаженість, напругу та хаос, можуть зробити своє життя легшим і приємнішим

Жити з чистими думками, спокійною душею, свіжими ідеями та порядком у будинку можна, виконавши три прості кроки, пише PopSugar.

Три способи жити простіше виглядають так:

Почати з чистого аркуша. Позбавтеся речей, які вам не потрібні. Не варто зберігати те, що ви не використовуєте, або те, що вам не подобається. Почніть з косметички: напівпорожні пляшки з лосьйонами, які лежать без застосування більше півроку, прострочені пробники губних помад та іншу непотрібну продукцію слід викинути.

Потім наведіть порядок в шухляді з білизною, в холодильнику, в кухонних шафках і так далі. Вже до кінця тижня ви відчуєте внутрішнє полегшення.

Не захаращувати будинок. Спробуйте протягом тижня або двох не приносити додому нічого зайвого, окрім продуктів харчування та інших дійсно важливих речей. Не заходьте до магазинів, які манять вас акціями та знижками, не слухайте сусідів, які радять купити якусь суперріч, не погоджуйтеся забрати у сестри одяг, який вона сама вже не носить і хоче віддати вам.

Візьміть за правило говорити слово «ні». Ви самі можете визначити сфери, нескінченний потік непотрібних речей до яких ускладнює життя і змушує почуватися пригнічено.

Виробити нову звичку. Спрощення життя полягає в тому, щоб знайти ідеальний повсякденний ритм, в якому вам буде комфортно і легко. Спробуйте снідати без смартфона на столі, приймати вечорами ванну, прогулюватися до метро пішки, а не під'їжджати на автобусі. Незначні зміни можуть поліпшити життя в цілому.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів