Під час прогулянок люди спалюють більше калорій, ніж їм здається - вчені

1 коментувати
Прогулянки можуть принести набагато більше користі, ніж ми думали
© Gina Ri/Flickr

Прогулянки можуть принести набагато більше користі, ніж ми думали

Нове дослідження показує, що під час ходьби спалюється більше калорій, ніж вважалося раніше

Прийнято вважати, що для боротьби із зайвою вагою піші прогулянки малоефективні, пише Daily Mail . Щоб схуднути, люди, як правило, бігають або використовують велотренажер.

Однак група фахівців з Південного методистського університету США з'ясувала, що колишні формули розрахунку енерговитрат при ходьбі виявилися неточними. Згідно з новим обчисленням, при помірній ходьбі можна спалити на 10% більше калорій, ніж прописано в стандартах, а при інтенсивній – на цілих 20%.

Фізіолог Ліндсі Ладлоу стверджує, що поточні стандарти розрахунку енерговитрат під час прогулянок ґрунтуються на обмеженій кількості даних, не враховуючи того, що всі люди мають різний зріст, вагу, швидкість ходьби, температуру тіла, частоту серцевих скорочень та інші фізіологічні особливості.

Новий метод підрахунку спалених калорій бере до уваги те, що чим більше людина важить, тим менше калорій на кілограм своєї ваги вона може спалити. Вчені сподіваються, що їх дослідження стане корисним для формування нових методик боротьби з надмірною вагою.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів