Перфекціоністська поведінка чоловіків здатна вбити сексуальне бажання жінок - учені

2 коментувати
Нав'язування високих стандартів у сексуальних стосунках пригнічує жіноче лібідо
© The Narratographer/Flickr

Нав'язування високих стандартів у сексуальних стосунках пригнічує жіноче лібідо

Дослідники з Кентського університету США з'ясували, що завищені вимоги чоловіків можуть призводити до проблем сексуального здоров'я жінок

Психологи опитали 366 жінок у віці від 17 до 69 років. Учасницям дослідження були поставлені запитання про те, наскільки ідеальними вони здаються собі самі, а також – наскільки, на їхню думку, бездоганними вони виглядають в очах партнера і суспільства в цілому, повідомляє Daily Mail . Також жінок запитували про задоволеність сексуальним життям.

Результати опитування показали, що чоловічий перфекціонізм і нав'язування високих стандартів у сексуальних стосунках пригнічує жіноче лібідо, знижує самооцінку і викликає підвищену тривожність. Крім низького статевого потягу завищена чоловіча вимогливість призводить і до фізичних проблем, таких як біль і дискомфорт під час сексу.

Жінки, які самі очікують від партнера занадто багато, як правило, відчувають розчарування і незадоволеність сексуальним життям. Коли вимога бути ідеальною виходить від суспільства, але не від партнера, на жіночий сексуальний потяг це практично не впливає.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів