Невтолимий голод. Дієтолог назвав п'ять продуктів, які "підігрівають" апетит

0 коментувати
Роли - не кращий вибір для втамування голоду
© Wasin Waeosri/Flickr

Роли - не кращий вибір для втамування голоду

Британський дієтолог Сара Шенкер вказала на легкі закуски, які не допоможуть втамувати голод

За словами фахівця, багато хто полюбляє перекушувати злаковими батончиками, ролами або рисовими хлібцями, не здогадуючись, що такі продукти несуть скоріше негативний вплив, пише The Daily Mail. Вони не тільки посилюють апетит, але і не забезпечують організм енергією.

Роли

Як стверджує фахівець, не всі роли однакові. Деякі містять багато вуглеводів і мало білків, через що відчуття голоду скоріше посилюється, ніж пропадає. Щоб отримати максимальну користь від японської кухні, кращим вибором стануть сашимі і коричневий рис.


© Wetmount/Pixabay

© Wetmount/Pixabay


Нежирний йогурт

Знежирений йогурт зазвичай містить багато цукру і може сприяти набору вазі. Щоб йогурт приносив користь організму, варто обирати жирний і без наповнювачів, оскільки краще самостійно додавати фрукти або ягоди.


© Janine/Flickr

© Janine/Flickr


Горіхи

За словами дієтолога, досить часто люди вгамовують голод горіхами, але не слідкують за розміром порції. Справа в тому, що людині достатньо з'їсти близько шести горішків, щоб не відчувати голоду. Крім того, слід відмовитися від арахісу на користь волоського горіха.


© Tappancs/Pixabay

© Tappancs/Pixabay


Енергетичні батончики

Головне завдання енергетичних батончиків полягає в тому, щоб забезпечити організм енергією, але більшість з них створюють такий ефект за рахунок великої кількості цукру. Хоча людина відчуває швидкий приплив сил, вона так само швидко виснажується.


© H is for Home/ Flickr

© H is for Home/ Flickr


Рисові хлібці

Незважаючи на те, що в них мало калорій і зовсім немає жирів, вони не є корисною закускою. Справа в тому, що в них також відсутній білок та харчові волокна, які втамовують голод. Крім того, в них міститься цукор.


© StockSnap/Pixabay

© StockSnap/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів