Невербальна спокуса. Вісім способів фліртувати без жодного слова

0 коментувати
Будьте відкритим. Уникайте поз, які закривають тіло
© Francesco Baiocchi/Flickr

Будьте відкритим. Уникайте поз, які закривають тіло

Професор психології з Бакнеллського університету США Джоел Вейд поділився секретами мови тіла, які дозволяють привернути увагу жінки, яка подобається

Різні пози, жести й рухи можуть передавати емоції і почуття, посилати об'єкту симпатії сигнали потягу й пристрасті, пише Men's Health.

Вісім способів ефективного флірту без слів виглядають так:

1. Розваліться. Розслаблено розваліться в кріслі або на стільчику в барі, закиньте одну руку на сусіднє крісло або розведіть руки в сторони. Жінки інтерпретують цю позу як ознаку домінування – ключову рису для підвищення чоловічої привабливості.

2. Будьте відкриті. Чоловіки, які не схрещують руки, вважаються більш привабливими, активними і переконливими. Уникайте поз, які закривають тіло. Стійте і сидіть прямо та впевнено.

3. Обережніше з усмішкою. Занадто часту усмішливість жінки розцінюють як ознаку жіночності й боязкості. Це не означає, що ви повинні тримати кам'яне обличчя, адже жінкам подобаються веселі і легкі в спілкуванні чоловіки. Просто стримуйте постійну усмішку.

4. Лясніть по плечу друга. Якщо ви перебуваєте в компанії друзів-чоловіків і хочете справити враження на жінку, незначно лясніть по плечу або спині свого друга. Для жінок це буде сигналом високого соціального статусу і домінування.


© Michael Tolosa/Flickr

© Michael Tolosa/Flickr


5. Торкайтеся свого обличчя. Нижня частина чоловічого обличчя безпосередньо пов'язана з рівнем тестостерону. Щокілька хвилин торкайтеся щелепи і почесуйте підборіддя. Це привертає жіночу увагу до найбільш мужніх рис обличчя.

6. Копіюйте її рухи. Тонко імітуйте те, як жінка жестикулює або тримає свій напій. Дзеркальне відображення поведінки людини може зробити вас більш привабливим для цієї людини. Але не перестарайтеся.

7. Грайте очима. Час від часу поглядайте на об'єкт своєї симпатії. Жінки краще реагують на чоловіків, з якими вони вже обмінялися поглядами. Однак безвідривно витріщатися на жінку не варто, це її налякає.

8. Слідкуйте за її сигналами. Якщо жінка зацікавлена в чоловікові, вона це теж покаже. Якщо під час погляду на вас жінка гладить волосся, закидає пасма за вуха і піднімає брови, ви їй сподобалися.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів