Не женіться за досконалістю. Сім порад експерта, як полюбити себе

0 коментувати
Щоб полюбити себе, потрібно помічати свої переваги та закривати очі на недоліки
© Beat Eisele/Flickr

Щоб полюбити себе, потрібно помічати свої переваги та закривати очі на недоліки

Хореограф, письменник і фанат здорового способу життя Жордін Кормьєр ділиться корисними способами, як перестати ненавидіти

Жордін стверджує, що більшість людей занадто зациклені на самобичуванні і невпевненості в своїх силах. На порталі Care2 письменниця опублікувала сім прийомів, які допоможуть полюбити себе і навчитися радіти життю.

1. Не женіться за досконалістю. Бути ідеальним у всьому неможливо. І хоча перфекціонізм корисний у досягненні цілей, все ж він заважає людині відчувати себе щасливою. У всіх людей абсолютно різні ідеали. Навіщо слідувати чужим прикладам досконалості, якщо можна просто залишатися собою.

2. Любіть своє відображення. Коли дивитесь у дзеркало, не акцентуйте увагу на недоліках. Навпаки – підкреслюйте свої достоїнства. Ця практика допоможе перетворитися на впевнену в собі людину.

3. Зніміть маску. Не намагайтеся робити все для того, щоб задовольнити очікування оточуючих. Ніхто не має права маніпулювати вашими думками та діями. Залишайтеся вірними своїм захопленням і бажанням. Тоді до вас потягнуться люди з подібними інтересами, і життя стане більш насиченим.

4. Нічого не соромтеся. Сором змушує людину закриватися від зовнішнього світу, думати, що вона гірша за інших. Не бійтеся говорити і робити те, що хочеться, будьте щирими з іншими і з самим собою.

5. Станьте креативним. Смійтеся, співайте, танцюйте, малюйте, готуйте за новими рецептами. Творче середовище дозволяє людині скинути вантаж усталених стандартів, виплеснути емоції і полюбити себе.

6. Не наговорюйте на себе. Припиніть постійно себе принижувати. Подумайте, чи було б вашій близькій людині приємно чути такі слова у свою адресу. Швидше за все, ні. Краще похваліть себе.

7. Відшукайте внутрішні сили. Замість того, щоб намагатися заглушити свої проблеми зовнішніми факторами – купівлею модного одягу, їжею, алкоголем, чужими думками –, загляньте глибше у свою душу. Проаналізуйте, що викликало стрес, прийміть свої недоліки й рухайтеся далі. Пам'ятайте, що всі люди народжуються прекрасними та неповторними.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів