Найсексуальніший учитель математики став новим обличчям Armani

1 коментувати
П'єтро Боселлі позує для Simons Fall 2015
© Simons

П'єтро Боселлі позує для Simons Fall 2015

28-річний викладач університетського коледжу Лондона П'єтро Боселлі не тільки удостоївся звання найсексуальнішого вчителя, але й став моделлю Armani

Італієць Боселлі став популярним завдяки своїм студентам, які опублікували його фотографію в мережі, пише Daily Mail. Тепер, окрім учениць, на чоловіка звернули увагу і в модному домі Armani.

П'єтро Боселлі має докторську ступінь у галузі машинобудування. Раніше викладач вже пробував себе в якості моделі, однак відмовився від цієї діяльності через страх нерозуміння з боку колег в академічному осередку.

Однак приховати свою красу П'єтро не вдалося ні під строгим костюмом, ні за вчительськими окулярами. Студенти відправили його фото на конкурс найсексуальніших викладачів, і Боселлі став світовою сенсацією.

У нинішній час математик підписав контракт з Armani та став обличчям рекламної кампанії спортивного одягу EA7. Цікаво, що це не перша співпраця П'єтро з модним брендом. Коли Боселлі був семирічним хлопчиком, він вже прикрашав одну із реклам Armani.

Для того, щоб залишатися в такій ефектній формі, П'єтро Боселлі тренується два рази на день і дотримується суворої дієти. Число підписників профілю сексуального викладача в Instagram нараховує майже 900 тисяч осіб, а кожен знімок набирає в середньому 35 тисяч лайків.


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів