На здоров'я: топ-5 найбільш значних тенденцій у фітнесі 2016

0 коментувати
Щороку Американський коледж спортивної медицини (ACSM) складає рейтинг найбільш важливих тенденцій у фітнесі, і 2016-й не став винятком.
Deane Rimerman via Flickr

Щороку Американський коледж спортивної медицини (ACSM) складає рейтинг найбільш важливих тенденцій у фітнесі, і 2016-й не став винятком.

Співробітники Американського коледжу спортивної медицини (ACSM) опитали понад 2800 фахівців у галузі здоров'я та фітнесу і склали список основних тенденцій, які будуть переважати у 2016-му

Незалежно від того, чи є ви одним з завсідників фітнес-клубів або ж пообіцяли собі в новому році приділити більше уваги фізичним вправам, варто знати, які тренди будуть переважати в цьому році. Ось, на що радять звернути увагу професіонали, опитані ACSM.

Портативні гаджети


Garmin via Facebook

Garmin via Facebook


Смарт-годинники і фітнес-трекери вже не є дивиною, а в нинішньому році ці девайси будуть набирати популярність. Більш того, за версією ACSM, їх поширення стане найважливішою тенденцією 2016-го.

"Дослідження довели, що сидячий спосіб життя шкодить здоров'ю. Портативні гаджети дозволяють своїм власникам стежити за здоров'ям 24 години на добу сім днів в тиждень, підраховуючи кількість пройдених кроків і кілометрів, подоланих бігом, а також вимірюють пульс, відстежують цикли сну і мотивують користувачів вести більш активний, здоровий спосіб життя", - говорить Емі Нурі з компанії Garmin International.

До речі, персональні health-гаджети повинні зіграти одну з перших скрипок на міжнародній виставці споживчої електроніки CES 2016 в Лас-Вегасі.

Тіло – кращий тренажер


Tyler Bolken via Flickr

Tyler Bolken via Flickr


Споконвіку люди удосконалювали фізичну форму, покладаючись на вагу власного тіла. Пару років тому даний вид тренувань набрав популярності у спортзалах. За словами Лізи Уілер, яка в компанії DailyBurn займає посаду віце-президента, відповідального за розробку фітнес-програм, тренування без додаткових навантажень дозволяють розвивати тіло найбільш природним шляхом.

HIIT сезону


Stroopsmma via Flickr

Stroopsmma via Flickr


За словами Джейсона Белла з YG Studios, професійні спортсмени завжди використовували метод інтервальних тренувань високої інтенсивності, а потім хтось дав йому "розумну назву" HIIT, і він став популярним. У будь-якому випадку даний метод ефективний і швидко дає результат. Дослідження, проведене виданням Journal of Obesity в 2012-му році, свідчить, що для досягнення того ж результату, який дають HIIT-тренування по 27 хвилин 3 рази на тиждень, потрібно 5 стандартних щотижневих тренувань по 60 хвилин.

Силовий тренінг


BMiz via Flickr

BMiz via Flickr


Силовий тренінг як і раніше популярний у фітнес-індустрії серед багатьох клієнтів. Ще в торішньому дослідженні ACSM він з'їхав з другої на четверту позицію серед найважливіших трендів. До цього він 2 роки був другим номером у списку. Тим не менш, він залишається в числі значущих тенденцій з тих пір, як ACSM почав проводити свої дослідження.

Кваліфікований підхід


USAG Livorno PAO via Flickr

USAG Livorno PAO via Flickr


Цей пункт теж часто знаходиться на початку списку ACSM. Звертатися до професіоналів завжди краще, незалежно від того, про яку сферу діяльності йде мова. Ліза Уілер з DailyBurn рекомендує звертатися до сертифікованих фахівців, які "відкриті для вивчення нових технік і розширення знань".

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів