Музика та відеоігри. Дев'ять хобі, які позбавлять від депресії і нервозності

0 коментувати
Музика допомагає позбутися негативних емоцій
© langll/Pixabay

Музика допомагає позбутися негативних емоцій

Психологи стверджують, що цікаве проведення часу є кращою терапією від депресії і нервового зриву

Замість того щоб закритися вдома від друзів і рідних, фахівці радять навпаки йти на контакт з близькими і разом знаходити час для хобі. Танці, прогулянки на свіжому повітрі та відвідування музеїв допоможуть не тільки підняти настрій, але і надовго позбутися негативних емоцій, пише Care 2.

Дев'ять захоплень, які позбавлять від депресії і нервозності

 1. Відеоігри

Медики називають відеоігри прямою протилежністю депресії, тому що вони активують ті частини мозку, які відповідають за мрії, прагнення і мотивацію. Прості і цікаві відеоігри є ефективним засобом для підняття настрою і боротьби зі стресом.


© rschaller98/Pixabay

© rschaller98/Pixabay


2. Волонтерство

Допомагаючи іншим, людина неодмінно допомагає собі, впевнені медики. Тому, благодійна робота покращує настрій і повертає любов до життя.


© Div_Iv/Pixabay

© Div_Iv/Pixabay


3. Танці

Незалежно від таланту, вчені рекомендую танцювати. Чи то вдома, чи в шумному клубі, ритмічні рухи стимулюють вироблення серотоніну і дофаміну, які підвищують настрій і знищують депресію.


© habanera/Pixabay

© habanera/Pixabay


4. Садівництво

Як показують дослідження, вирощування рослин допомагає позбутися поганих емоцій, відчуття тривоги, нервозності, а також робить людину більш стресостійкою.


© condesign/Pixabay

© condesign/Pixabay


5. Гра на музичному інструменті

Оскільки музика має серйозний вплив на психологічний стан, медики рекомендують грати на інструментах. Це допоможе не тільки покращити настрій, але і виплеснути накопичені емоції за допомогою мелодії.


© langll/Pixabay

© langll/Pixabay


6. Відвідування музеїв

Психологи стверджують, що арт терапію можна замінити відвідуванням музеїв і галерей. Креативність знижує емоційну біль, стрес і нервозність, відзначають медики. Також, переглядання творів мистецтва дарує енергію і оптимізм.


© Silentpilot/Pixabay

© Silentpilot/Pixabay


7. Пікнік

Численні дослідження доводять користь відпочинку на природі для психологічного здоров'я. Зустрічі з друзями біля річки, в лісі чи парку нормалізують роботу нервової системи, знижуть рівень кортизолу, а також позбавляють від негативних думок.


© ProbablyBobably/Pixabay

© ProbablyBobably/Pixabay


8. Спорт

Психологи впевнені, що навіть мінімальні заняття фізичною активністю здатні підняти настрій і знизити стрес. Регулярне заняття спортом, у свою чергу, робить людей більш стресостійкими.


© PaelmerPhotoArts/Pixabay

© PaelmerPhotoArts/Pixabay


9. Зустрічі з друзями

Незважаючи на те, що під час депресії хочеться побути наодинці, слід приділити час друзям і попросити скласти компанію для прогулянок та ігор. Соціальне спілкування допомагає позбутися негативних емоцій і піднімає настрій.


© vilandrra/Pixabay

© vilandrra/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів