Мовембер триває. Netflix показала, як стати схожим на телевізійних персонажів за допомогою вусів

0 коментувати
Вуса повертаються в моду
© DreamWorks

Вуса повертаються в моду

Netflix представив поради по моделюванню вусів, щоб кожен охочий зміг стати схожим на відомих телевізійних персонажів

Добірка зображень була приурочена до " місяця без гоління" - акції під назвою Movember, в ході якої чоловіки щорічно в листопаді відрощують вуса і протягом місяця роблять пожертвування на вивчення і боротьбу з раком простати і іншими чоловічими хворобами.

Серед вусатих персонажів представлені: Рон Бургунді, Безіл Фолті, Борат, Чарльз Бронсон та інші, пише Mashable.

Рон Бургунді

Для початку збрийте все волосся з обличчя, залишивши тільки над верхньою губою. Підріжте вуса до потрібної довжини, після чого збрийте невелику горизонтальну смужку під носом.


© Netflix

© Netflix


Безіл Фолти

Збрийте усе зайве волосся, залишивши тільки над губою, щоб воно виходило за куточки рота. Укоротіть вуса до потрібно довжини і обріжте всі волоски, які стирчать.


© Netflix

© Netflix


Борат

Щоб отримати вуса як у епатажного Бората, слід поголитися за день або два до початку моделювання вусів, щоб отримати злегка помітну неголеність. Після чого, залиште товщину вусів незмінною і злегка вкоротіть, але щоб кінці виходили за куточки губ.


© Netflix

© Netflix


Читайте також: Хочу бути хіпстером. У США набирає популярність операція по "нарощування" чоловічої бороди

Чарльз Бронсон

Щоб отримати такі незвичайні вуса, залиштепо  кілька сантиметрів на обох кінцях. Збрийте зайве волосся, надаючи вусам потрібну форму, після чого за допомогою воску зробіть завитки.


© Netflix

© Netflix


Вільям «М'ясник Білл» Каттінг

Для початку потрібно поголити обличчя, залишивши довге волосся над верхньою губою. У даному випадку вкорочувати не потрібно. Змоделюйте потрібну форму, після чого розділіть волосся на дві частини і закрутіть кінці за допомогою воску.


© Netflix

© Netflix


Начо Лібре

На початку збрийте все волосся з обличчя, залишивши тільки над верхньою губою, щоб воно виходили за куточки рота. Підріжте вуса до потрібної довжини, після чого збрийте волосся під носом, створюючи трохи "трикутну" форму.


© Netflix

© Netflix


Джордж Мендез

Волосся над верхньою губою повинне бути на сантиметр більше ширини рота. Після, надайте вусам потрібну форму, не забуваючи про ширину, і трохи вкоротіть.


© Netflix

© Netflix


 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів