Місячне затемнення 16 вересня: чого варто побоюватися і від чого варто відмовитися

0 коментувати
Сьогодні українці будуть спостерігати рідкісне природне явище

Сьогодні українці будуть спостерігати рідкісне природне явище

Сьогодні, 16 вересня, о 21:55 за київським часом на українців чекає місячне затемнення, яке буває лише двічі або тричі на рік. Тривалість затемнення складе всього п'ять хвилин

Як місячне затемнення діє на людей і чим воно небезпечне

Вплив місячного затемнення починається за три дні до і триває ще три дні після самого затемнення. Навіть затяті скептики не можуть посперечатися з тим, що присутній якийсь вплив планет на настрій жителів Землі.

Досить часто в період місячного затемнення відзначаються прояви емоційної нестабільності, емоційні перепади і дратівливість, а також нерідко невдоволення собою і оточуючими. Особливо емоційними в ці дні можуть бути діти.

Крім того, у деяких, але далеко не у всіх, в період місячного затемнення можуть виявлятися підвищена втома, безсоння, поганий настрій.

На відміну від сонячного затемнення, коли рекомендується починати нові справи, в дні місячного затемнення варто утриматися від важливих справ. У цей період, за твердженням астрологів і нумерологів, люди схильні приймати необдумані рішення, тому краще не приймати спонтанних рішень.

Що таке місячне затемнення?

Місячне затемнення настає, коли Місяць входить в конус тіні, що відкидається Землею. В зв'язку з розбіжністю площин місячної і земної орбіти, далеко не кожний повний місяць супроводжується місячним затемненням, і далеко не кожне місячне затемнення - повне. Максимальна кількість місячних затемнень за рік - 3, однак у деякі роки не відбувається жодного місячного затемнення.

Затемнення повторюються в порядку кожні 6585⅓ днів або 18 років 11 днів і приблизно 8 годин - період, який називається сарос. Знаючи, де і коли спостерігалося повне місячне затемнення, можна точно визначити час наступних і попередніх затемнень, які добре проглядаються в цій місцевості. Ця циклічність часто допомагає точно датувати події, описувані в історичних літописах.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів