Мішель Обама станцювала в сукні від Gucci на комедійному шоу

0 коментувати
Мішель традиційно порадувала глядачів своїми танцями
© Ellen DeGeneres

Мішель традиційно порадувала глядачів своїми танцями

Перша леді США Мішель Обама взяла участь у шоу американської телеведучої Еллен ДеДженерес

Перша леді була запрошена на шоу як співведуча, пише Washington Post. Обама з'явилася в студії одного з найбільш рейтингових шоу Америки в сукні від Gucci, вартість якого, згідно з даними на офіційному сайті преміального бренду, становить 4200 доларів.


© Ellen DeGeneres

© Ellen DeGeneres© Gucci

© Gucci


Разом з ДеДженерес перша леді порадувала публіку танцювальною постановкою, після чого в інтерв'ю розповіла про те, як зміниться її життя після виборів у США. Зокрема, Обама зізналася, що буде сумувати по персоналу, який працює в Білому домі:

«Персонал, який працює в Білому домі, допомагав у вихованні наших дочок. Вони піклувалися про нас і полюбили нас, як і ми їх. За ними ми будемо сумувати найбільше», - зізналася перша леді.

Вона також повідомила, що рекомендує їх з Бараком Обамою дочкам насолоджуватися останніми днями в Білому домі, які вони запам'ятають на все життя:

«Зараз ми хочемо, щоб наші дочки запам'ятали все, що у них тут є. Ми хочемо, щоб вони цінували прогулянки по Південній галявині і вид з балкона Трумена. Тому що скоро цього всього вже не буде», - додала вона.


Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів