Медики назвали шість популярних помилок по догляду за ротовою порожининою

1 коментувати
Паста повинна містити фтор
© stevepb/Pixabay

Паста повинна містити фтор

Група британських стоматологів назвала шість найпоширеніших помилок по догляду за ротовою порожниною

Відомо, що кожній людині хочеться мати здорові зуби і сяючу посмішку. Тому багато хто використовує відбілюючі зубні пасти, ополіскувачі та інші новомодні засоби. Але стоматологи впевнені, що такий щоденний догляд навпаки руйнує зуби і може призвести до серйозних проблем, пише The Daily Mail.

Топ-6 помилок по догляду за порожниною рота

1. Використання електричної щітки

Як стверджують медики, майже всі люди користуються такими щітками абсолютно неправильно, тому не тільки не отримують ніякого ефекту, але й шкодять яснам. Насправді щетина повинна легко торкатися зубів, але ні в якому разі не можна натискати на них.


© wikimedia commons

© wikimedia commons


2. Відбілююча зубна паста

Регулярне використання будь-яких відбілюючих паст може призвести до стоншення емалі, що загрожує підвищенням чутливості. Крім того, колір зубів залежить від якості і кольору дентину, який знаходиться під емаллю. Тому, відбілити зуби допоможе тільки професіонал.


© PublicDomainPictures/Pixabay

© PublicDomainPictures/Pixabay


3. Ополіскування водою

Медики стверджують, що ополіскування зуби водою відразу після чищення зводить на нівець всю користь фториду - головного компонента паст. Щоб речовина благотворно діяла на зуби протягом декількох годин, стоматологи радять обполіскувати рот спеціальним безалкогольним ополіскувачем.


© zaveqna/Flickr

© zaveqna/Flickr


4. Старанна чистка

Неправильна техніка чищення зубів і надмірні зусилля можуть призвести до пошкодження ясен. У такому разі стоматологи рекомендують приділити увагу не силі натискання на зуби щіткою, а саме техніці, яка дозволить вичистити зуби в найбільш важкодоступних місцях.


© Public domain photo

© Public domain photo


5. Горизонтальне чищення зубною ниткою

Як стверджують фахівці, багато хто чистить між зубами горизонтальними рухами, але це може призвести до захворювання ясен. Насправді, область між зубами прочищається тільки вертикальним рухом зверху вниз.


© muklinika/Pixabay

© muklinika/Pixabay


6. Невідповідний час для чищення зубів

Багато хто вважає, що можна чистити зуби в будь-який час, не дивлячись ні на що. Медики попереджають, що для цього потрібно обирати правильний час, наприклад, категорично не можна чистити зуби після вживання цитрусових або вина, оскільки вони пом'якшують емаль. У такому випадку чистка призведе до руйнування зубів. Стоматологи рекомендують почекати не менше тридцяти хвилин.


© Alexas_Fotos/Pixabay

© Alexas_Fotos/Pixabay


7. Нетривала чистка

Як показують дослідження, близько 43 відсотків людей витрачають на чищення зубів менше 45 секунд. Медики запевняють, що цього часу недостатньо, щоб повноцінно очистити ротову порожнину. Для максимального ефекту фахівці радять чистити зуби не менше двох хвилин.


© obpia30/Pixabay
© obpia30/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів