Медики назвали п'ять органічних продуктів, небезпечних для здоров'я

0 коментувати
Детокс чаї можуть нашкодити організму
© condesign/Pixabay

Детокс чаї можуть нашкодити організму

Американські медики назвали п'ять небезпечних для здоров'я органічних продуктів

Як розповідають лікарі, не всі органічні товари, які продаються в еко крамницях, є безпечними та нетоксичними, пише Prevention. Незважаючи на те, що такі продукти асоціюються з міцним здоров'ям, деякі з них можуть навпаки принести непоправну шкоду.

1. Ефірні олії

Як стверджують медики, незважаючи на те, що олії зроблені повністю з натуральних компонентів - це не означає, що вони нетоксичні. Окрім того, що вони можуть спричинити опіки шкіри, при потраплянні всередину, вони викликають сильне отруєння, яке може виявитися летальним для дітей і тварин.


© monicore/Flickr

© monicore/Flickr


2. Дієтичні добавки на основі трав

За словами лікарів, деякі трави здатні викликати звикання, а також, при взаємодії з деякими медичними препаратами, можуть викликати загрозливі для життя проблеми зі здоров'ям. Окрім того, не існує сертифікованих норм виготовлення таких добавок, що дозволяє виробникам наповнювати капсули чим завгодно.


© Freedoom/Pixabay

© Freedoom/Pixabay


3. Сироп з агави

Дієтологи розповідають, що цей цукрозамінник не є таким корисним, як прийнято вважати. Насправді його шкоду можна порівняти зі шкодою звичайного цукру, тому немає необхідності переплачувати.


© stevepb/Pixabay

© stevepb/Pixabay


4. Сире молоко

Медики пояснюють, що немає великої шкоди від вживання парного молока, поки людина впевнена у його безпечному походженні. У магазини може потрапити молоко від недобросовісних фермерів, тому від нього можна підчепити кишкову паличку та інші патогенні бактерії.


© condesign/Pixabay

© condesign/Pixabay


5. Детокс чаї

Дієтологи виступають проти даних чаїв, оскільки організм самоочищається за допомогою печінки та нирок. Окрім того, такий напій може призвести до зневоднення, порушення балансу електролітів в організмі й викликати здуття, спазми і нудоту.


© condesign/Pixabay

© condesign/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів