Медики назвали десять найбільш корисних жировмісних продуктів дієтичного раціону

0 коментувати
Кокоси містять корисні жири
© Lebensmittelfotos/Pixabay

Кокоси містять корисні жири

Медики назвали десять продуктів з високим вмістом жирів, які є незамінними для підтримки здоров'я під час дієти

Як стверджують експерти, в гонитві за струнким тілом більшість людей відмовляються від жировмісних продуктів, але роблять велику помилку, пише Tech Insider. Жири є необхідним елементом для нормального функціонування організму, тому дієтологи не рекомендують повністю виключати з раціону продукти з високим вмістом жирів.

Десять жировмісних продуктів, корисних для здоров'я

1. Сир

Сир є дуже поживним продуктом, який містить кальцій, вітаміни, фосфор, протеїн, а також багато жирних кислот, які знижують ризик розвитку діабету другого типу.


 © Brian Boucheron/Flickr

© Brian Boucheron/Flickr


2. Чорний шоколад

Чорний шоколад на 65 відсотків складається з жирів. Крім того, в ньому міститься залізо, магній і антиоксиданти, які допомагають підтримувати здоров'я серця і мозку. Медики рекомендують вживати шоколад з вмістом какао не менше 70 відсотків.


 © Lee McCoy/Flickr

© Lee McCoy/Flickr


3. Яйця

Незважаючи на високий вміст жиру, яйця є одним з основних дієтичних продуктів. В них міститься практично всі корисні для організму мікроелементи, включаючи протеїн.


 © liz west/Flickr

© liz west/Flickr


4. Жирна риба

Користь жирної риби відома багатьом. В ній містяться омега–3 жирні кислоти і безліч інших мікроелементів, які зміцнюють здоров'я та запобігають розвитку багатьох хвороб.


 © James/Flickr

© James/Flickr


5. Авокадо

Даний плід на 77 відсотків складається з жиру, де основним компонентом є олеїнова кислота. Медики відзначають, що люди, які їдять авокадо, менш схильні до набору ваги і не мають жиру на животі.


 © threelayercake/Flickr

© threelayercake/Flickr


6. Горіхи

Будь-які горіхи мають високий відсоток корисних жирів, протеїн, вітаміни групи Е, магній і багато інших мікроелементів. Дієтологи радять обов'язково включити в раціон горіхи.


 © rusvaplauke/Flickr

© rusvaplauke/Flickr


7. Масло

Масло практично повністю складається з насичених жирів, а також містить вітаміни та мінерали. Дослідження показують, що регулярне вживання масла допомагає знизити ризик ожиріння, а також серцево-судинних хвороб.


 © Taryn/Flickr

© Taryn/Flickr


8. Оливкова олія екстра-класу

Оливкова олія має дуже високий відсоток ефірів олеїнової кислоти, а також антиоксиданти і вітаміни. Як стверджують дієтологи, дана олія повинна бути обов'язковим компонентом дієтичного раціону.


 © USDA/Flickr

© USDA/Flickr


9. Кокоси і кокосове масло

Кокос на 90 відсотків складається з насичених та інших видів жирів, які по-іншому засвоюються в організмі. У результаті прискорюється метаболізм і знижується апетит.


 © Hafiz Issadeen/Flickr

© Hafiz Issadeen/Flickr


10. Жирний йогурт

Щоб отримати максимальну користь від кисломолочного продукту, слід вибирати з високим вмістом жиру. Крім того, дієтологи рекомендують вживати класичний йогурт без наповнювачів, а також відмовитися від знежирених варіантів.


 © Pixabay

© Pixabay


          Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів