Медик назвав найкращий час для сексу

3 коментувати
Найкращий час для сексу для чоловіків і жінок - після обіду
© Sony Pictures Entertainment

Найкращий час для сексу для чоловіків і жінок - після обіду

Лікар і консультант з питань здоров'я Аліса Вітті, що спеціалізується на гормонах, назвала найбільш сприятливий час для занять сексом

За даними медика, найкращий час для сексу для чоловіків і жінок – 3 години дня, повідомляє Mirror . Вітті зазначає, що післяобідній час ідеально підходить для взаємного максимального задоволення, однак лише у випадку, якщо мова йде про гетеросексуальний статевий акт.

Фахівець пояснила, що в цей час у жінок збільшується рівень гормону кортизолу, в той час, як у чоловіків досягає пікового рівня гормон естроген, що дозволяє отримати від сексуальних утіх взаємне максимальне задоволення.

Вітті додає, що у випадку з чоловіками справи йдуть інакше. Найбільше фізичне задоволення чоловіки отримують від ранкового сексу, коли рівень тестостерону досягає свого піку. Однак через те, що рівень збудження жінки збільшується в другій половині дня, представники сильної статі також можуть отримувати найбільше задоволення від післяобіднього статевого акту, коли їх партнерки відчувають сексуальний потяг, що позитивним чином позначається на емоційному зв'язку.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів