Масштабне дослідження пролило світло на особливості пляжного відпочинку в різних куточках світу

0 коментувати
Європейців визнали найкрасивішими пляжниками
© Pixabay

Європейців визнали найкрасивішими пляжниками

Аналітики туристичного порталу Expedia з'ясували деякі особливості пляжної поведінки в різних країнах світу

Як повідомляє Daily Mail, експерти Expedia провели масштабне дослідження пляжної поведінки в Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Австралії/Новій Зеландії.

Результати опитування серед 11 тисяч респондентів з усього світу визначили найкрасивіших відпочивальників; пляжників, які найчастіше загоряють голими; найбільші пляжні страхи та інші особливості літнього відпочинку.

Найпривабливішими пляжниками у світі виявилися європейці. Так вважають 24% опитаних. На другому місці опинилися представники Карибського регіону (17% голосів): Аруби, Барбадосу, Багамських островів і Домініканської Республіки. Третіми найбільш привабливими відпочивальниками визнали американців (14% голосів).

Найчастіше в оголеному вигляді загоряють австрійці (28%) та німці (25%). Рідше за все без одягу на пляжі з'являються тайці, японці, малазійці і південнокорейці. Серед найбільших пляжних страхів учасники опитування виділили занепокоєння про крадіжку речей, ймовірність отримати сонячний опік, погану погоду і напад акул.

Серед найбільш дратівливих типів відпочивальників опитані виділили такі: люди, які не прибирають за собою; неуважні батьки; галасливі пляжники; посягателі на чуже; відпочивальники в стані алкогольного сп'яніння.

Найпопулярнішим заняттям на пляжі відпочивальники зі всього світу назвали релаксацію. На другому місці опинилися читання і сон. На третьому місці, як не дивно, виявилась робота.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів