Крутіше Парижа. Американський Vogue назвав Київ кращим шопінг-напрямком в Європі

0 коментувати
Авторитетний фешн-глянець пропонує модникам відправитися в Київ
© Instagram

Авторитетний фешн-глянець пропонує модникам відправитися в Київ

Американський журнал Vogue назвав столицю України кращим секретним шопінг-напрямком по всій Європі

В замітці, опублікованій на офіційному сайті Біблії моди наголошується, що Київ є не тільки столицею борщу, але і серцем вінтажної моди, де можна знайти унікальні трендові речі за прийнятною ціною. Зокрема, видання радить забути про Париж і Лондон з фешенебельними магазинами і вирушити в українську столицю, де «заховані вінтажні скарби».

«Забудьте про Маре в Парижі. Забудьте Бонд-стріт у Лондоні. Коли доходить до покупок в Європі, вирушайте в Київ – ту саму столицю борщу», - повідомляє видання.

Так, гостям міста Vogue рекомендує відвідати ряд магазинів, де можна придбати унікальні речі. Серед них - Atelier 1 на бульварі Шевченка, Блошиний ринок на Лісовому масиві, Sanahunt на Грушевського й інші київські магазини.

«Блошиний ринок, розташований на кінцевій станції метро Лісова, є одним з найбільших в Європі. Там можна зустріти чимало молоді, яка шукає оригінальні ковбойські чоботи або армійські бомбери. Якщо вам пощастить, ви обов'язково знайдете вінтажні речі від Armani або Chanel. Вибір вінтажних хутряних і шкіряних виробів може зробити вас зіркою вуличного стилю під час Тижнів моди», - зазначає Vogue.


Atelier 1 - среди лучших магазинов Европы по версии Vogue

Atelier 1 - серед кращих магазинів Європи за версією Vogue


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів