Креативність та міцний імунітет. Учені назвали сім причин посміхатися щодня

1 коментувати
Усмішка робить людину більш привабливою
© Pixabay

Усмішка робить людину більш привабливою

Усмішка – це не просто вираження сміху та радості, але й спосіб поліпшити здоров'я і благополуччя

Численні дослідження показують, що посміхатися потрібно частіше. Портал PopSugar відібрав сім переконливих доказів користі посмішки.

Сім вагомих причин посміхатися виглядають так:

Посмішка зменшує стрес. Психологи Сара Прессман і Тара Крафт з Канзаського університету США з'ясували, що усміхнені люди швидше відновлюються після стресових ситуацій. Навіть удавана посмішка допомагає впоратися зі стресом.

Покращує настрій. Коли людина посміхається, до мозку надходить сигнал про те, що людина почуває себе добре. Якщо ви часто посміхаєтеся, мозок починає створювати систему позитивного мислення.

Регулює кров'яний тиск і серцевий ритм. Дослідники з Канзаського університету також виявили, що усмішливість приводить в норму серцебиття та артеріальний тиск.

Підвищує імунітет. Учені довели, що посмішка зміцнює імунітет завдяки тому, що дозволяє тілу зняти напругу, змушуючи клітини організму ефективніше боротися з хворобою.

Робить людину більш привабливою. Не дарма кажуть, що посмішка заразлива. Дослідження показують, що коли люди бачать когось усміхненого, вони мимоволі починають робити те ж саме і відчувають доброзичливість по відношенню до нього.

Усмішка створює образ відкритої, надійної людини. Дослідники з Університету штату Пенсільванія виявили, що усміхнені люди здаються більш доступними, щирими і заслуговують довіри. Посмішка дозволяє вести якісні переговори, лекції, налагоджувати ділові та інші стосунки.

Підвищує продуктивність і креативність. Усмішливість, як і заняття спортом, вивільняє ендорфіни і стимулює розумову діяльність.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів