Китайський медик пояснив, як улюблений колір людини впливає на її настрій, здоров'я і зовнішність

0 коментувати
Кольоротерапію можна використовувати при боротьбі з хворобами і для поліпшення настрою
© Pixabay

Кольоротерапію можна використовувати при боротьбі з хворобами і для поліпшення настрою

Практик китайської медицини в п'ятому поколінні доктор Джингдуань Янг розповів, як кольори впливають на життя людей

Разом з відомим американським дизайнером Нормою Камал Джингдуань Янг випустив книгу під назвою Обличчям до Сходу. У цьому виданні автори діляться секретами збереження життєвої сили, здоров'я та краси, повідомляє Well+Good.

Як стверджують експерти, ставлення людини до певного кольору впливає на її самопочуття. «Китайська медицина вчить, що різні кольори пов'язані з людськими органами і підтримують їх функціонування», – пояснює доктор Янг.

Кольоротерапію можна використовувати при боротьбі із застудою, нападами тривожності та для поліпшення стану духу.

Блакитний колір стимулює енергію печінки, покращує зір, травлення і сон, зміцнює нігті, заспокоює, якщо людина розгнівана або ображена.

Червоний колір стимулює енергію серця, покращує циркуляцію крові, надає більш здоровий вигляд обличчю, очищає розум та лікує від депресії.

Жовтий колір стимулює енергію селезінки, покращує травлення й обмін речовин, допомагає краще мислити, зміцнює м'язи, зменшує занепокоєння і одержимість чим-небудь.

Білий колір стимулює енергію легенів, яка допомагає поліпшити дихання, живить шкіру, дозволяє впоратися зі смутком і горем.

Чорний колір стимулює енергію нирок, яка допомагає поліпшити пам'ять і концентрацію, посилює сексуальну функцію і репродуктивне здоров'я, покращує ріст волосся, зменшує страх і збільшує силу волі.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів