Кава і одеколон. Названі п'ять несподіваних причин низького лібідо

1 коментувати
Експерт назвала п'ять причин низького лібідо
© AlexVan/Pixabay

Експерт назвала п'ять причин низького лібідо

Експерти назвали п'ять несподіваних причин, які можуть негативно впливати на інтимне життя

Дуже часто у сексуальних проблемах люди звинувачують стрес, сварки і холод у стосунках, пише Shape. Але, за словами американського сексолога Кетрін Ван Кірк, мало хто знає, що причинами невдач можуть стати такі чинники як кава, запах партнера, низька самооцінка і навіть хімічні добавки.

Причина перша: Кава

За словами Кетрін Ван Кірк, занадто багато кави може відіграти негативну роль у сексуальному житті. За її словами, велика кількість кофеїну активізує вироблення гормону стресу, який пригнічує сексуальний потяг.


© StockSnap/Pixabay

© StockSnap/Pixabay


Причина друга: Низька самооцінка

Як стверджує експерт, жінки часто незадоволені своїм зовнішнім виглядом і акцентують увагу на недоліках. Таке ставлення до себе може породити страх показатися оголеною перед чоловіком і як наслідок - призвести до втрати бажання займатися сексом.


© Flachovatereza/Pixabay

© Flachovatereza/Pixabay


Причина третя: Протизаплідні таблетки

Сексолог наполягає на тому, що при прийомі протизаплідних препаратів потрібно стежити за станом організму і сексуальним потягом. Так як у своїй більшості вони гормональні, як результат жінка може отримати низьке лібідо. Експерт рекомендує в такому випадку звернутися до гінеколога для призначення інших препаратів.


© jarmoluk/Pixabay

© jarmoluk/Pixabay


Причина четверта: Запах партнера

Як розповідає доктор Ван Кірк, кожна людина виділяє феромони, які приваблюють протилежну стать. Але з віком вони можуть змінитися і таким чином можна втратити інтерес до партнера. У такому випадку експерт рекомендує використовувати парфуми, які налаштують на потрібний лад.


© aletuzzi/Pixabay

© aletuzzi/Pixabay


Причина п'ята: Хімічні речовини

За словами сексолога, хімікати, які розповсюдилися у нашому повсякденному житті, можуть вплинути на гормони. Такі фактори можуть зменшити вироблення тестостерону у чоловіків, чим викликати дисфункцію. Експерт рекомендує знизити контакт з хімічними речовинами і вживати більш натуральну їжу.


© niekverlaan/Pixabay

© niekverlaan/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів