Канадські вчені з'ясували, які сни бачать собаки

0 коментувати
Найчастіше собаки бачать уві сні події з життя
© StockSnap/Pixabay

Найчастіше собаки бачать уві сні події з життя

Канадсике ветеринари і фізіологи стверджують, що собаки можуть бачити сни так само, як і люди

Голова дослідницької групи професор Ніколас Додман розповідає, що собаки можуть бачити сни, оскільки вони генетично дуже близькі з людьми: мають схожу будову мозку, рефлекси і навіть пам'ять, пише The Daily Mail. Таким чином, у чотирилапих, як і людей, існує фаза швидкого сну – період в який з'являються сновидіння.

Як розповідають фахівці, у людей одним з головних зовнішніх індикаторів сновидіння є рух очей під закритими повіками. Вчені відзначають, що собаки часто мають таку ж реакцію. Доктор Стенлі Корен, почесний професор психології в Університеті Британської Колумбії, розповідає, що крім посмикування очей, у тварин також спостерігається прискорене дихання, смикання лапами і виляння хвостом. У ході досліджень вчені також виявили, що розмір собаки впливає на те, як часто їй сняться сни. Так, представники декоративних порід мають більш короткі сновидіння, хоча спостерігають їх частіше за інших.

Більше того, в ході проведення експериментів фахівці змогли встановити які саме сни бачать тварини. Більшість собак бачать сни про те, що вони пережили за день, але також можуть грати з м'ячем, гнатися за котами або машинами.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів