Канадські вчені зв'язали дефіцит солі в організмі з ризиком розвитку серцево-судинних захворювань

0 коментувати
Рекомендується вживати близько шести грамів солі щоденно
© condesign/Pixabay

Рекомендується вживати близько шести грамів солі щоденно

Вчені Університету Макмасера спільно з експертами Hamilton Health Sciences виявили, що недостатнє вживання солі може викликати інсульт або серцевий напад

До такого висновку вчені дійшли після дослідження понад ста тридцяти людей із сорока дев'яти країн. Експерти брали до уваги загальний стан здоров'я учасників, особливо артеріальний тиск, і кількість вживаної солі, пише The Daily Mail .

Як показали результати, незалежно від артеріального тиску, людям слід вживати близько шести грамів солі щодня. Таким чином, вдасться мінімізувати ймовірність інсульту і серцевого нападу. Як коментує відкриття професор Мартін о'доннел, низьке споживання солі не здатне надати позитивного ефекту на людей з гіпертонією, як і не підвищує здоров'я людей з нормальним тиском.

Більше того, це дослідження підтверджує теорію вчених Університету Копенгагена, які стверджують, що дефіцит солі в організмі здатний призвести до підвищення рівня поганого холестерину. Датські вчені впевнені, що для підтримки здоров'я необхідно щодня включати в раціон трохи солі.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів