Яскравий глянець на Ukrainian Fashion Week. Андре Тан показав несподівані образи у новій колекції: фоторепортаж НВ

0 коментувати
Яскравий глянець на Ukrainian Fashion Week. Андре Тан показав несподівані образи у новій колекції: фоторепортаж НВ
© Наталія Кравчук / НВ

У минулу п'ятницю, 18 березня у столичному Мистецькому арсеналі в рамках другого дня 38-й Ukrainian Fashion Week відбувся показ нової колекції відомого українського дизайнера Андре Тана

Дизайнер представив своє бачення модних тенденцій сезону осінь-зима 2016-2017, показавши стильні образи і несподівані колірні комбінації. Зокрема, Андре Тан наповнив колекцію нетиповими для осені та зими яскравими відтінками – смарагдовими, помаранчевими, глибокими синіми і ніжними рожевими.

За задумом, колекція Тана – це роздуми про те, де проходить грань між реальним життям і тими складовими, які цю реальність симулюють. Соціальні мережі і яскравий глянець змушують багатьох з нас відчути себе оточеними людьми, образами в тому колі спілкування, який виглядає неймовірно привабливим, проте насправді нам не належить. Таким чином, за допомогою образів зі своєї нової колекції дизайнер задав риторичне питання, що ж краще - глянцевая картинка або реальна жінка?


В даний час в Мистецькому арсеналі проходить третій день Тижня моди в Україні, в ході якого свої нові колекції покажуть Ірина Діль, Олена Бурба, T. Mosca і багато інших. З програмою 38-й Ukrainian Fashion Week можна ознайомитися на офіційному сайті.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

 

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів