Японські медики пролили світло на негативні наслідки денного сну

4 коментувати
Медики не рекомендують спати вдень більше 40 хвилин
© Gordon/Flickr

Медики не рекомендують спати вдень більше 40 хвилин

Вчені Токійського університету стверджують, що післяобідній сон може стати причиною метаболічних захворювань і навіть призвести до передчасної смерті

Як пояснюють експерти, регулярний денний сон, тривалістю більше 40 хвилин, негативно відбивається на здоров'ї, підвищуючи рівень холестерину і тиск, пише The Independent . До такого висновку фахівці прийшли після дослідження 300 тисяч осіб, яких опитали, як часто вони сплять в денний час. Також медики провели обстеження учасників на наявність ожиріння, діабету або метаболічного синдрому.Як розповідають науковці, в результаті була помічена кореляція між тривалістю денного сну і наявністю зазначених захворювань. Чим довше триває сон - тим вищий ризик їх розвитку. 

Автор дослідження діабетолог Томохід Тамада розповів, що під час сну, тривалістю більше 40 хвилин, тіло поступово переходить у фазу глибокого сну. У такому випадку після пробудження часто спостерігається збій в обміні речовин, оскільки відбувається порушення роботи всього організму. Вчений також зізнався, що дане відкриття допоможе знайти нові шляхи лікування захворювань, викликаних порушенням метаболізму.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів