Як секс впливає на здоров'я і рівень IQ: правда і міфи

0 коментувати
Вчені з усього світу продовжують досліджувати користь сексу
© gpointstudio/depositphotos.com

Вчені з усього світу продовжують досліджувати користь сексу

Від підвищення рівня IQ до зниження кров'яного тиску – секс давно пов'язують з прекрасним настроєм, добрим здоров'ям і самопочуттям

Однак серед поширених думок існують і омани. Вчені з усього світу продовжують досліджувати користь сексу для здоров'я, фігури і психологічного стану, а також спростовувати деякі широко відомі міфи, пише The Guardian.

1. Секс знижує кров'яний тиск

Брехня. Кров'яний тиск підвищується – але на дуже короткий час. Крім того, зафіксовано вкрай низька кількість випадків, коли під час статевого акту трапляється серцевий напад і інсульт.

2. Секс знижує рівень стресу

Правда. Дослідження, результати якого були опубліковані в науковому журналі Biological Psychology, показало, що регулярний секс дійсно знижує рівень стресу. Автори експерименту попросили респондентів вести щоденник сексуальної активності, а потім перевірили рівень кров'яного тиску після стресової ситуації – такий, наприклад, як публічний виступ. Ті, хто регулярно займався сексом, реагували на стресову ситуацію краще, ніж ті учасники експерименту, які не займалися сексом або робили це рідше.

3. Алкоголь підвищує жіноче лібідо

Правда. Невелика кількість алкоголю може викликати тимчасовий сплеск гормону тестостерону у жінок, в результаті чого підвищується лібідо. Про це свідчать дані вчених, опубліковані в науковому журналі Nature.

4. Вихідні дні краще всього підходять для сексу

Брехня. За даними дослідників з Лондонської школи економіки і політичних наук, четвер – найкращий день для занять сексом. Це пов'язано з тим, що саме в четвер відбувається накопичення гормону кортизолу за весь тиждень, в результаті чого підвищується рівень статевого потягу. Це, ймовірно, може бути пов'язано з тим, що кожен раз, коли ви відчуваєте оргазм, ваше тіло стрімко позбувається гормону стресу - кортизолу.

5.Секс підвищує інтелект

Правда. Згідно з дослідженням Мерілендського університету в Коледж-Парку, секс покращує роботу мозку і сприяє утворенню нових нервових клітин. Зокрема, експерименти на мишах показали, що сексуальна активність породжує виробництво нових нейронів у гіпокампі – частині мозку, відповідальній за формування довготривалої пам'яті.

6. Під час сексу спалюється більше калорій, ніж під час бігу

Брехня. Вчені з університету Квебека в Канаді переконані в зворотному. Вони підрахували, що щохвилини під час фізичного контакту з жінкою чоловіки витрачають 4,2 калорії, жінки - 3,1 калорії. У свою чергу, на біговій доріжці чоловіки спалюють щохвилини 9,2 калорії, а жінки - 7,1.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів