Як навчитися правильно кататися на скейті: 8 практичних порад

0 коментувати
Скейтбординг популярний як серед дорослих, так і серед дітей
© Open Kids

Скейтбординг популярний як серед дорослих, так і серед дітей

Сучасну молодь, поряд з підлітками і більш дорослими прихильниками активного способу життя все частіше можна побачити на скейті – навіть незважаючи на те, що скейтбординг все ще сприймається, як забава для дітей

Втім, уроки скейтбордингу є досить популярними в наші дні, прирівнюючи скейт до інших, більш поширених екстремальних видів спорту – як серед дорослих, так і серед дітей.

Оволодіти скейтом, безумовно, не так просто, як роликами або велосипедом, однак досвід професійних скейтерів дозволяє досить швидко і без травм навчитися кататися. На піку популярності скейтбордингу НВ вирішило з'ясувати, як швидко і ефективно оволодіти скейтом у Стефана Ускова - триразового чемпіона Ollie Contest, який виконав стрибок на 92 см у висоту і спікера творчого та освітнього фестивалю для тінейджерів Bashka Fest.

Професійний скейтер розкрив вісім секретів з катання на скейтборді для новачків, які допоможуть освоїти техніку і уникнути травм початківцям скейтерам, а також будуть корисні батькам, діти яких мають намір освоїти цей вид спорту.

1. Все починається з спостереження. Коли в перший раз побачив дівчину і вона вас зацікавила, то ви спочатку придивляєтеся і спостерігаєте за її поведінкою. Такий же принцип діє і з скейтбордингом. Для початку вам варто сходити на майданчик (скейтпарк), оснащений устаткуванням для катань і в перший раз просто поспостерігати.

2. Якщо падіння і травми не відбили бажання продовжити навчання, то тепер справа за скейтером. Необхідно стати на дошку обома ногами і спробувати балансувати, переставляючи ноги місцями – одну вперед, другу-назад.

3. Вийшло? Відмінно! Йдемо далі. Визначте, яка поштовхова нога. Хороший спосіб це з'ясувати, звернувши увагу, з якої ноги ступаєте на сходи.

4. Я упевнений, що з минулим завданням було впоратися легше простого. Тепер пора вийти на вулицю, якщо ви ще не там. Але і тут є особливі критерії. Щоб перша поїздка пройшла максимально гладко, то вибираємо рівну дорогу без спусків і підйомів, без людей і машин. Не для того, щоб вони вас не обмежували, а для того, щоб вас не травмували і не були перешкодою.

5. Зараз почнеться найцікавіше. Отже, ногу, яка не є опорною, необхідно поставити на поверхню скейтборда (в області передніх коліс), а другою ногою – відштовхнутися. Як тільки поїдете, то поштовхову ногу потрібно поставити на борд, і насолоджуватися польотом. Але не забувайте зберігати рівновагу.

6. Багато хто вважає, що шостий пункт – один з найбільш травматичних, але я не погоджуся. Якщо ви навчитеся правильно гальмувати, а точніше робити це без страху, то скейт стане одним з ваших кращих друзів. Тому простий спосіб зупинитися – опорною ногою гальмувати по землі, знявши її зі скейтборду.

7. Цей пункт використовується, коли відчуєте себе більш впевненим. Тут вже є місце для маленьких спусків, горочек і розгонів. Але завжди треба мати міру і здоровий розум, особливо на етапі навчання.

8. До речі, а якщо навчання для юних пташенят, то батькам порада – встановити на ПК, планшет або приставку гру про скейтбординг. Таким чином дитина швидко вивчить всі трюки і набереться досвіду у світових прорайдерів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів