IT-індустрія краси: П'ять найбільш жіночих гаджетів

0 коментувати
Хитромудрі пристрої підкорюють індустрію краси не гірше, ніж будь-яку іншу.

Хитромудрі пристрої підкорюють індустрію краси не гірше, ніж будь-яку іншу.

Всякий, хто вважає, що гаджети – переважно чоловічі іграшки, глибоко помиляється. Щоб довести це, The Independent склала список кращих девайсів для жінок. І правда, не кожен представник сильної половини людства, глянувши на ці пристрої, зможе відразу зрозуміти їх призначення

Аерограф для макіяжу TEMPTU Air


© TEMPTU

© TEMPTU


У лінійці компанії TEMPTU є кілька аерографів, але дана модель привертає увагу портативністю. Гаджет завжди під рукою, завдяки чому зробити або освіжити макіяж можна в будь-який зручний момент.

Щітка Clarisonic Smart Profile


© Clarisonic

© Clarisonic


Цей апарат призначений для очищення шкіри. Слово "Smart" стоїть в назві не випадково. Девайс володіє функцією "розумного очищення", завдяки якій він сам визначає проблемні ділянки і збільшує швидкість. До речі, швидкостей у цій щітки кілька: 2 для тіла та 4 обличчя.

Фотоепілятор Iluminage Touch


© FOREO

© Iluminage


Від інших епіляторів даний пристрій відрізняє те, що він поєднує в собі технології IPL і RF (виробник називає ноу-хау ELOS). Завдяки цьому збільшується ефективність роботи девайса і на повне видалення небажаного волосся йдуть лічені тижні.

Масажер FOREO IRIS


© FOREO

© FOREO


Гаджет забирає роботу у фахівців, які знаються на  в масажі обличчя, а точніше, області навколо очей. FOREO IRIS допомагає зняти набряклість, позбутися від темних кіл і скоротити зморшки в цій області, що вимагає делікатного догляду.

Зубна щітка Panasonic EW-DE92


© Panasonic

© Panasonic


Здається, нікого вже не повинен дивувати той факт, що навіть з такого простого предмета, як зубна щітка можна зробити хитрий девайс. Щітка Panasonic EW-DE92 використовує технологію іонізації щетинок і має 4 режими роботи.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів