Ідеальні кубики. Американський фітнес-експерт назвав п'ять ефективних вправ для пресу

2 коментувати
Тренер Адам Росанте
© CosmoBody/YouTube

Тренер Адам Росанте

Відомий фітнес-тренер, експерт зі здоров'я та саморозвитку Адам Росанте розповів про п'ять найкращих вправ для красивого пресу

Наближається літо, тому багато хто хоче привести свою фігуру в бажану форму в найкоротші терміни, пише Huffington Post. Адам Росанте поділився секретами створення рельєфного живота.

П'ять ефективних вправ для пресу виглядають так:

1. Торкання рук і ніг. Поставте ноги на ширину плечей, підніміть праву руку вгору, а праву ногу закиньте якомога далі назад. Опустіть руку і підніміть ногу так, щоб вони торкнулися. Робіть вправу по 30 секунд на кожній стороні.

2. Муай Тай. Відведіть ліву ногу трохи в сторону, руки підніміть високо вгору, наче намагаєтеся зірвати з пальми кокос. Уявіть, що ви зриваєте цей кокос і розбиваєте його об коліно лівої ноги: підніміть коліно вгору і торкніться до нього руками. Виконуйте вправу протягом 30 секунд. Повторіть для правої сторони.

3. Млин. Встаньте прямо, поставте ноги на ширину плечей. Нахиліться вперед під прямим кутом. Праву руку підніміть вгору, а ліву опустіть вниз вздовж лінії внутрішнього лівого стегна. Обертайте руками, міняючи їх положення місцями.

4. Вправа з гантелями. Витягніть руки з невеликими гантелями перед собою, плечі відведіть назад і утримуйте гантелі протягом 60 секунд, втягнувши при цьому живіт.

5. Руки вгору. Підніміть руки вгору, плечі відведіть назад і біжіть на одному місці, піднімаючи коліна якомога вище. Виконуйте протягом хвилини.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів