Флора і фауна в колекції Jean Gritsfeldt SS 17

0 коментувати
Показ колекції Jean Gritsfeldt SS 17

Показ колекції Jean Gritsfeldt SS 17

Український дизайнер Жан Гріцфельдт любить вибирати незвичайні майданчики для показу своїх колекцій. Цього разу гостей запросили в Національний науково-природничий музей НАН України.

Нова колекція Жана Гріцфельдта Fragments of Summer присвячена темі антиглобализації. «Природа створена для людини. Оточення, в якому ми народжуємося і живемо, – щось давнє і незвідане до кінця, зі своєю системою координат, власними законами і загадками. Тваринний світ, геологія, ботаніка, те, що визначає єднання людини з природою, змушує замислитися про шкоду глобалізації, всесвітнього потепління, парникового ефекту, повертаючи нашу увагу до витоків – до того, з чого все починалося», – так дизайнер описує колекцію.


jean-gritsfeldt_ss17-21_03


У колекції представлені як чоловічі, так і жіночі образи. В настрої превалює естетика 90-х: сукні, жакети, топи оверсайз, блейзери, легкі плащі і штани. Дизайнер використовує шовкові тканини, бавовну, декоровану вишивкою, трикотаж, паєтки, рваний денім.


jean-gritsfeldt_ss17-27_02


По колористиці показ був розділений на два блоки: перший – це темні фарби, поєднання чорного і білого, а другий – яскраві анімалістичні принти, насичені відтінки помаранчевого і зеленого. Аксесуарами колекції стали нашивки у вигляді тварин, що живуть у савані, сумки на пояс і чокери.


jean-gritsfeldt_ss17-38_01


jean-gritsfeldt_ss17-14


jean-gritsfeldt_ss17-19jean-gritsfeldt_ss17-11


jean-gritsfeldt_ss17-26jean-gritsfeldt_ss17-35

jean-gritsfeldt_ss17-29

jean-gritsfeldt_ss17-1


Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів