Фігурне питання. Топ-5 мобільних додатків для схуднення в 2016 році

2 коментувати
Мобільні додатки для схуднення дозволяють стежити за калоріями, дізнаватися про корисність продуктів і навіть заробляти.
Tanvir Alam via Flickr

Мобільні додатки для схуднення дозволяють стежити за калоріями, дізнаватися про корисність продуктів і навіть заробляти.

Фахівці сайту GottaBeMobile назвали кращі програми, що допомагають позбавитися від зайвої ваги, на які варто звернути увагу в 2016 році

Програми доступні як для девайсів на базі Android, так і для гаджетів Apple, що працюють на iOS. Як зазначає Джош Сміт з GottaBeMobile, вони можуть перетворити смартфон в "персонального тренера або дієтолога, тож платити великі гроші відповідного експерту не доведеться".

Pact


Pact

Pact


Додаток допомагає дотримуватися здорового харчування та режиму тренувань, надаючи сильну мотивацію у вигляді грошей. Щоб заробити з допомогою програми (від 0,3 до $5 на тиждень) потрібно ставити перед собою завдання і виконувати їх. Невиконання завдань потягне за собою штраф. Таким чином, користувачі Pact, які стримують свої обіцянки, заробляють на тих, хто їх порушує.

Pact для iOS

Pact для Android

Fooducate


Fooducate

Fooducate


Fooducate допомагає у виборі продуктів. Щоб дізнатися про зміст і корисність того або іншого продукту в магазині, потрібно сканувати штрих-код, і інформація про нього з'явиться на екрані смартфона. Крім того, додаток дозволяє спілкуватися з іншими користувачами, які теж можуть дати поради щодо здорового харчування.

Fooducate для iOS

Fooducate для Android

Weight Watchers


Weight Watchers

Weight Watchers


Даним додатком користується ведуча колись найбільш рейтингового ток-шоу американського ТБ Опра Уїнфрі. За її словами, воно допомогло їй скинути більше 10 кг. Програма дозволяє контролювати вагу, відстежуючи кількість калорій.

Weight Watchers для iOS

Weight Watchers для Android

7-Minute Workout


7-Minute Workout

7-Minute Workout


Цю програму напевно оцінять ті, кому постійно бракує часу. За допомогою 7-Minute Workout від The New York Times можна провести інтенсивне 7-хвилинне тренування, якщо немає можливості вибратися в спортазал для повноцінного заняття.

7-Minute Workout для iOS

7-Minute Workout для Android

Lose It


Lose It

Lose It


З ним можна стежити за харчуванням і фізичною активністю, планувати трапези і зберігати мотивацію для схуднення. Додаток дозволяє ставити індивідуальні і групові цілі і змагатися з друзями в досягненні поставленої мети.

Lose It для iOS

Lose It для Android

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів