Експерти визначили вісім причин зниження сексуального бажання

6 коментувати
Негативно вплинути на статевий потяг можуть дієта та робота в офісі
© KRISTA POST/Flickr

Негативно вплинути на статевий потяг можуть дієта та робота в офісі

Учені з'ясували, що деякі фактори можуть суттєво пригнічувати лібідо

Якісному інтимному життю і стану здоров'я в цілому можуть зашкодити як звичайні продукти харчування, так і гаджети, якими люди користуються декілька разів на день, повідомляє Daily Mail.

Вісім факторів, що знижують сексуальний потяг, виглядають так:

Закладений ніс. Запахи відіграють важливу роль в інтимному житті. Відчуваючи запахи, які виділяються тілом партнера, людина збуджується і налаштовується на приємні відчуття. Коли в людини закладений ніс, їй не лише некомфортно дихати, у неї також не зростає статевий потяг.

Застуда також блокує сексуальне збудження. Вірусні інфекції тимчасово знижують рівень тестостерону.

Дієта. Прагнення схуднути має небажаний побічний ефект. Втрата ваги – це стрес для організму. Такий стрес може вивільняти гормон пролактин, який сильно пригнічує лібідо.

Носіння туфель на високих підборах. Якщо жінка провела весь день у взутті на високих підборах, це може негативно позначитися на її інтимному житті.

Американський гінеколог Іден Фромберг стверджує, що таке взуття змушує жінку направляти тіло вперед, через що постійно скорочуються постуральні м'язи. Це обмежує проходження нервових імпульсів через статеві органи й негативно впливає на оргазм.


© Pixabay

© Pixabay


Офісна робота. Сидяче положення так само небезпечне для жінок, як і високі підбори. Недостатня активність і поганий кровообіг в районі тазу негативно позначаються на сигналах, що проходять уздовж важливих нервів, що ведуть до дітородних органів.

Телевізійні шоу. Згідно з численними дослідженнями, люди, в спальні яких стоїть телевізор, займаються сексом набагато рідше. Найбільше сексуальному потягу і пристрасті перешкоджають жорстокі фільми та реаліті-шоу.

Також на лібідо негативно впливає використання гаджетів. Від постійного перегляду новин на смартфоні або планшеті з'являються спинні болі. Чоловіки, біля тіла яких телефон перебуває більше чотирьох годин на день, піддаються великому ризику еректильної дисфункції.

Повні боки. Збільшення ваги пов'язане із вживанням жирної їжі. Нездорове харчування часто знижує ефект тестостерону у чоловіків та жінок. Зайві кілограми призводять до скорочення рівня білка глобуліну, який виробляється печінкою і транспортує тестостерон.

Катання на велосипеді. Заняття спортом впливають на сексуальне життя позитивно. Однак якщо йдеться про катання на велосипеді, чоловіки повинні уважно підійти до вибору сідла. Кутові сідла тиснуть на нерви та артерії навколо паху, зменшуючи приплив крові до пеніса. Щоб послабити цей тиск, краще використовувати сідло з глибокою виїмкою посередині.


© Guillaume Gr/Flickr

© Guillaume Gr/Flickr


Холодні ноги. Для досягнення оргазму жіночі ноги повинні бути теплими. Дослідники виявили, що жінкам легше досягти найвищого рівня насолоди у шкарпетках, а не босоніж.

Нейробіолог Герт Хольстейдж каже, що ноги відіграють важливу роль у підтриманні сталої температури тіла. Оптимальний температурний режим дозволяє жінці розслабитися і досягти оргазму.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів