Експерти визначили найкращий час доби для ефективних занять спортом

0 коментувати
Денне світло позитивно впливає на метаболізм
© Pablo TorresCosta/Flickr

Денне світло позитивно впливає на метаболізм

Американські вчені стверджують, що найкращим часом для занять спортом є ранок

Фізичні вправи перед сніданком допомагають прискорити процес втрати ваги, дають запас енергії, а також сприяють жироспалюванню протягом всього дня, пише Business Insider.

До такого висновку експерти дійшли після проведення експерименту за участю 28 молодих людей. Учасників розділили на дві групи і запропонували протягом шести тижнів вживати на тридцять відсотків більше калорій і на п'ятдесят відсотків - жиру. Паралельно перша група займалася спортом до сніданку, а друга - після.

В результаті люди, які надають перевагу заннятям спорту після ранкового прийому їжі набрали близько півтора кілограма. А учасники другої групи зовсім не набрали вагу, незважаючи на те, що протягом дня практично ні в чому собі не відмовляли. Більше того, у деяких людей спостерігалося незначне зниження ваги.

Крім того, вчені впевнені, що додатково позитивно впливає на втрату ваги денне світло, оскільки воно відіграє важливу роль у роботі метаболізму. Таким чином, фізичні вправи в ранковий час є найбільш ефективними, вважаю експерти.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів