Експерти назвали п'ять речей, які не варто купувати на розпродажах

0 коментувати
Консерви по знижці краще не купувати
© PublicDomainArchive/Pixabay

Консерви по знижці краще не купувати

Американські експерти по закупівлі розповіли, які речі ніколи не варто купувати на розпродажах або акціях

Багато хто з нас чекає розпродажів, щоб придбати необхідні або вподобані речі за дешево, тим самим зберігши сімейний бюджет. Але, як стверджують експерти, на певному товарі не варто економити і краще відмовитися від його придбання. Це пов'язано з тим, що вигідна на перший погляд купівля може обернутися серйозними проблемами зі здоров'ям і не тільки, пише Мen's Health.

1. Консерви

Перша причина, по якій консерви продають задешево - це закінчення терміну придатності. Тому завжди потрібно перевіряти дати, а також зовнішній вигляд упаковки. Якщо на ній є значні пошкодження або порушення герметичності, тоді краще пройти повз, оскільки в такій консерві можуть міститися патогенні мікроорганізми і навіть збудник ботулізму.


© PublicDomainPictures/Pixabay

© PublicDomainPictures/Pixabay


2. Матрац

На перший погляд дешевий матрац може виглядати вдалим придбанням, але якщо придивитися краще, то виявиться зовсім навпаки. Зазвичай магазини пропонують матраци по акції, якщо вони пошкоджені або зроблені з дешевої сировини. Таким чином, можна отримати проблеми зі сном або опорно-руховим апаратом. Навіть якщо вигідну пропозицію робить відомий бренд, то все одно слід поцікавитися, чому на товар знижка.


© Wikimedia commons

© Wikimedia commons


3. Вітаміни

Експерти рекомендують відмовитися від покупки вітамінів по акції, оскільки вони не принесуть ніякої користі. Зазвичай на акційні полиці виставляють старі баночки з вітамінами. Хоча на більшості пишуть термін придатності, є такі, де він не вказаний. Тому, краще придбати свіжіші препарати за повною ціною.


© aloisiocostalatge/PIxabay

© aloisiocostalatge/PIxabay


4. Спеції

Вважається, що спеції можуть зберігатися до року, після чого вони втрачають властивості. Знову ж таки, по акції можуть продавати залежаний товар, тому, в результаті, нова спеція не прослужить довго.


© Taken/Pixabay

© Taken/Pixabay


5. Презервативи

Експерти наполягають на тому, що якщо на презервативи з незрозумілих причин знижена ціна, то не варто їх купувати. По-перше, у них може закінчуватися термін придатності, а по-друге, у разі пошкодженій коробці вміст також може бути пошкодженим.


© Hans/Pixabay

© Hans/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів