Експерти назвали п'ять ранкових ритуалів, які допоможуть зробити день вдалим

1 коментувати
Щоб перебувати в гарному настрої весь день, слід дотримуватися п'яти простих правил
© stevepb/Pixabay

Щоб перебувати в гарному настрої весь день, слід дотримуватися п'яти простих правил

Men's Health опублікував п'ять порад для тих, хто хоче залишатися бадьорим і сповненим позитивних емоцій з ранку до самого вечора

Як тільки люди відкривають вранці очі, вони починають мучити себе запитаннями на кшталт «Чи не потраплю я сьогодні в затор?» або «Я точно залишив звіт на столі керівника?». Зайвою тривогою люди підвищують в організмі рівень кортизолу – гормону стресу, пише Men's Health.

Щоб не відчувати себе пригніченим протягом усього дня, перші ранкові хвилини потрібно проводити з користю.

П'ять речей, які потрібно робити вранці, щоб бути радісним і працездатним, виглядають так:

Застилайте ліжко. Застилання ліжка – це перше, виконане за день, завдання. Відчуття завершеної справи дає установку на продуктивність і допомагає підходити до роботи з натхненням.

Користуйтеся правильним гелем для душу. Ранковий душ пробуджує. А аромат мила або гелю впливає на настрій. Дослідження показують, що запах лаванди розслабляє, запах м'яти стимулює мозкову діяльність, а запах цитрусових зменшує стрес.


© Pixabay

© Pixabay


Приділіть дві хвилини, щоб висловити комусь свою подяку. Мішель Джейлан, засновник Інституту прикладних позитивних досліджень, говорить, що такий простий акт доброти допомагає відчувати себе щасливішим. Подякуйте дружині за вчорашню смачну вечерю або надішліть другові повідомлення про те, що його порада виявилася слушною.

Вмикайте вранці поп-панк. Згідно з дослідженням учених з Університету Міссурі, настрій покращує ритмічна музика. Однак для цього підходять не всі треки. Наприклад, швидкий агресивний метал підвищує рівень тривожності й розхитує емоційну стійкість. Ефективніше для здоров'я і самопочуття – слухати більш оптимістичну музику, таку, як поп-панк.

Читайте «легкі» новини. Багато наукових робіт доводять, що навіть 2-3 хвилини перегляду негативних новин можуть істотно вплинути на настрій протягом дня. Мішель Джейлан стверджує, що день необхідно розпочинати з добрих, надихаючих історій, які підштовхують досягати успіху. Такі історії сьогодні опубліковані на сотнях вебсайтів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів