Експерти назвали місто, жителі якого можуть похвалитися міцним здоров'ям і довголіттям

0 коментувати
Аччаролі - містечко довгожителів
© genaaro/Flickr

Аччаролі - містечко довгожителів

Кардіолог і професор Каліфорнійського університету в Сан-Дієго Алан Майзель розповів, чому в італійському містечку Аччаролі живуть найздоровіші люди на світі

Коли Алан вперше відпочивав в італійському селищі Аччаролі на півдні Амальфійського узбережжя, він здивувався тому, що на пляжі засмагає багато літніх людей, пише New York Post. При цьому багато відпочивальників палили й мали надлишкову вагу.

Професорська цікавість допомогла дізнатися, що при загальній чисельності населення в 2 тисячі осіб, у Аччаролі проживає близько 300 людей похилого віку, які досягли 100-річного і навіть 110-річного віку. Також, незважаючи на пристрасть до вина та цигарок, регіон має низькі показники серцевих недугів і хвороби Альцгеймера.

Щоб з'ясувати, в чому полягає секрет довголіття жителів Аччаролі, Алан Майзель і його колеги запустили наукове дослідження. На цей момент експертам вдалося з'ясувати, що ключовим фактором здоров'я аччарольців є включення до раціону розмарину та анчоусів.

Також запобігати розвитку хвороб італійцям допомагає майже нічим не забруднене середовище, в якому вони проживають. Щоб краще зрозуміти причини здоров'я і довголіття жителів Аччаролі, фахівці планують провести генетичні дослідження.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів