Австралійський вчений розвінчав популярні міфи про схуднення за допомогою фізичних навантажень

0 коментувати
Для ефективного схуднення навантаження повинні бути помірними
© Unsplash/Pixabay

Для ефективного схуднення навантаження повинні бути помірними

Професор Квінслендського університету Корнел Ванделанотте розвінчав чотири популярні міфи про схуднення за допомогою фізичних навантажень

Як стверджує експерт, у прагненні схуднути, люди роблять великий акцент саме на вправи, але нерідко допускають помилки, пише The Daily Mail. Саме тому, спеціаліст вирішив спростувати деякі поширені помилки.

Міф 1. Заняття спортом – кращий спосіб схуднути

Незважаючи на те, що існує безліч доказів про те, що людина може схуднути за допомогою одних лише фізичних навантажень, досягти результатів дуже складно. Енергетичний баланс організму залежить від вживаної їжі і метаболізму, тому обов'язково потрібно дотримуватися дієти. Тільки в такому разі результат буде більш помітний.


© dbreen/Pixabay

© dbreen/Pixabay


Міф 2. Товсті люди не можуть бути в хорошій формі

За словами професора, худі люди, які не займаються спортом, можуть виглядати добре, але це не означає, що вони здорові. Якщо людина веде малорухливий спосіб життя, то має високий ризик розвитку хвороб серця, діабету, остеопорозу та інших захворювань. Крім того, дослідження показали, що люди із зайвою вагою, які регулярно займаються фізичними вправами, мають досить міцне здоров'я.


© Elizabeth Jones/Flickr

© Elizabeth Jones/Flickr


Міф 3. Немає болю у м'язах – немає результату

Як пояснює професор Ванделанотте, щоб отримати результати від фізичних вправ, не треба себе мучити до втрати пульсу. Навантаження повинні бути помірними, щоб не піддавати організм стресу. Більш того, останні дослідження показують, що люди, які залишають всі сили в залі, худнуть з такою ж швидкістю, як і люди, які займаються помірно.


© RyanMcGuire/Pixabay

© RyanMcGuire/Pixabay


Міф 4. Скинути зайву вагу допоможуть тільки силові тренування

Незважаючи на високу ефективність даних тренувань, допомогти у боротьбі із зайвою вагою можуть й інші заняття спортом. Наприклад, не менш ефективними будуть: аеробіка, кардіотренування, шейпінг та інше. Експерт каже, що заняття вправами повинні приносити задоволення, тоді результати не змусять себе чекати.


© 705847/Pixabay

© 705847/Pixabay


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів