Названо дві вправи, які забезпечують хорошу фізичну форму на довгі роки

1 коментувати
Залишатися активним та здоровим допомагають віджимання і стрибки
© Andrew Malone/Flickr

Залишатися активним та здоровим допомагають віджимання і стрибки

Американський фітнес-експерт, фахівець клініки Майо доктор Майкл Джойнер розповів, які дві вправи дозволяють довго залишатися здоровим і підтягнутим

Регулярні фізичні навантаження підтримують здоров'я мозку, м'язів і кісток, пише Tech Insider . Плавання, біг, піші прогулянки і будь-яка інша активність – це, безсумнівно, добре. Однак для забезпечення прекрасної фізичної форми в уже немолодому віці, з молодих років важливо виконувати дві конкретні вправи: віджимання та стрибки зі скакалкою.

Згідно з дослідженнями, пік людської сили припадає на вік 25-28 років. Щоб продовжити працездатність тіла до старості, важливо тренувати витривалість. Найефективніше робити це саме за допомогою чергування віджимань і стрибків зі скакалкою.

via GIPHY

Починайте тренування з повільних віджимань, потім піднімайтеся і стрибайте зі скакалкою, бажано з обважненням. Потім знову віджимайтеся, і так декілька підходів.

Такий тип тренування досить інтенсивний і забирає багато сил. Тому експерт радить не забувати і про відпочинок. Оскільки стан здоров'я у всіх людей різний, перед рішенням почати енергійно займатися спортом проконсультуйтеся з лікарем.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів