Думати, як геній. Американський бізнес-консультант розповів, як приймати правильні рішення

0 коментувати
Приймати правильні рішення - нескладно
© fancycrave1/Pixabay

Приймати правильні рішення - нескладно

Американський бізнес-консультант і автор багатьох книг про досягнення цілей Метью Мей розповів, як приймати правильні рішення

У своїй новій книзі Перемога над мозком: Виправляємо сім фатальних помилок мислення автор розписує три прийоми, які допоможуть ефективно справлятися з проблемами. Як пише експерт, правильний підхід до труднощів мінімізує ймовірність невдачі і допомагає швидше досягти поставлених цілей, пише New York Post.

1. Поставте проблему «в рамку»

Перш ніж генерувати ідеї витратьте кілька хвилин і знайдіть відповіді на основні запитання: Звідки проблема з'явилася? Чому ніхто її не вирішив? Хто кращий спеціаліст в даній області? Як каже експерт, тільки повноцінний погляд допоможе знайти найбільш правильні рішення.

2. Думайте в зворотному напрямку

Якщо не можете зрушити з мертвої точки, Мей пропонує йти від зворотного. Це передбачає роздумувати не про поточні події, а про те, як все могло б бути і думати вже про те, як досягти конкретного результату. Як каже експерт, завдяки такому способу народилося безліч успішних стартапів.

3. Тримайте дистанцію

Зазвичай страх не дає прийняти правильне рішення. Щоб позбутися невпевненості та стресу, експерт рекомендує вийти із ситуації і подивитися на неї з боку третьої особи. Цей психологічний трюк допоможе відновити спокій, самоконтроль і вбереже від прийняття емоційних рішень.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів