Дослідження пролило світло на ідеальну кількість сексуальних партнерів

4 коментувати
© gpointstudio/Depositphotos

© gpointstudio/Depositphotos

Опитування порталу Superdrug Online Doctor дозволило виявити ідеальну кількість сексуальних партнерів і показав, що секс-історія може вплинути на ставлення до людини

Згідно з результатами дослідження, найбільш переважна кількість секс-партнерів для чоловіків становить не більше 15, для жінок – не більше 14. Як відзначають автори опитування, така незначна різниця між уподобаннями чоловіків і жінок свідчить про відсутність гендерних подвійних стандартів, передає Daily Mail.

Втім, з поняттям порядності чоловіки і жінки співвідносять цифру 7. Зокрема, на думку респондентів, у порядного чоловіка в середньому повинно бути не більше 7 партнерів в сексуальному історії, так само, як і у жінок.

У свою чергу, опитування показало, що жінок, у яких було всього 2 сексуальних партнера, чоловіка розцінюють негативно. Жінки також називають чоловіків, в секс-історії яких було всього 2 партнера, як сексуально консервативних.

Автори дослідження також зазначають, що люди люблять перебільшувати або приховувати істинну кількість своїх сексуальних партнерів. Так, 8,2 відсотка жінок і 17,5 відсотків чоловіків брехали про кількість своїх сексуальних зв'язків. Применшували число своїх сексуальних зв'язків 18,6 відсотків жінок і 13,7 відсотків чоловіків.

Раніше подібне дослідження провів сайт знайомств Illicit Encounter, в ході якого з'ясував, що бездоганна сексуальна історія, як для чоловіків, так і для жінок, включає в себе близько 10 партнерів.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів