Дослідження пролило світло на головний фактор, що впливає на тривалість шлюбу

2 коментувати
Основним фактором, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта
© debowscyfoto/Pixabay

Основним фактором, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта

Опитування, проведене дослідницькою організацією Pew Research Center у Вашингтоні, пролило світло на головний чинник успішного шлюбу

Вченим вдалося з'ясувати, що основним чинником, що впливає на тривалість шлюбу, є вища освіта, пише NY Post.

Зокрема, опитування показало, що 78 відсотків жінок зі ступенем бакалавра залишалися в шлюбі не менше 20 років, якщо це був їх перший шлюб. Лише 40 відсотків опитаних жінок, які не навчалися в університеті, прожили в шлюбі не менше 20 років.

Опитування за участю представників сильної статі продемонструвало, що 65 відсотків чоловіків зі ступенем бакалавра залишалися в шлюбі не менше 20 років, якщо це був їх перший шлюб. У свою чергу, 50 відсотків менш освічених представників сильної статі, які не закінчили університет, прожили в шлюбі не менше двох десятиліть.

«Вища освіта є хорошим показником рівня економічних ресурсів. Високоосвічені люди мають велику фінансову стабільність. Фінансова нестабільність є однією з ключових причин розлучення», - говорить професор соціології Сьюзан Браун з Університету Боулінг Грін.

Раніше Бюро трудової статистики США також назвало вищу освіту одним з ключових показників того, чи розлучиться в майбутньому людина. Аналіз статистичних даних про розлучення показав, що люди без вищої освіти розводяться на 10 відсотків частіше тих, хто закінчив університет.

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів