Дослідження показало, скільки хвилин повинен тривати ідеальний секс

0 коментувати
Чоловіки і жінки хотіли б збільшити тривалість сексу
© Pinterest

Чоловіки і жінки хотіли б збільшити тривалість сексу

Нове дослідження американського вченого Крістена Марка з Кентуккійського університету дозволило підрахувати, скільки хвилин повинен тривати секс

У дослідженні спеціаліста взяли участь майже 15 тисяч осіб, серед яких було понад 80 відсотків гетеросексуальних респондентів. В опитуванні взяли участь, як люди, які не перебувають у відносинах, так і сімейні пари.

Згідно з результатами дослідження, як чоловіки, так і жінки повідомили, що в середньому тривалість сексу становить близько 10 хвилин. Однак в якості бажаної тривалості сексу респонденти чоловічої статі вказали 20 хвилин, в той час як жінки зізналися, що хотіли б, щоб статевий акт тривав від 15 до 20 хвилин або більше.

Результати підтверджує і два попередні дослідження. Так, дослідження університету штату Пенсільванія , проведене в 2008 році, показало, що бажана тривалість статевого акту для чоловіків і для жінок становить не менше 13 хвилин. Опитування жіночого глянцю Cosmo за участю понад 2,5 тисяч жінок також показало, що ідеальний секс повинен тривати від 15 до 20 хвилин.

Крім того, дослідження Крістена Марка пролило світло на інші цікаві факти про секс. Так, близько 55 відсотків жінок і 30,7 відсотків чоловіків зізналися, що хоча б раз симулювали оргазм. 60 відсотків респондентів повідомили, що в їх секс-історії було місце експериментам з анальним сексом. 25 відсотків чоловіків і 8,7 відсотків жінок зізналися, що займаються самозадоволенням, як мінімум, один раз на день.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів