Дослідження показало, як часто чоловіки імітують оргазм

2 коментувати
Чоловіки теж імітують оргазм
© Cristina Souza/Flickr

Чоловіки теж імітують оргазм

Нове дослідження, проведене під керівництвом канадського сексолога Робіна Мілхаусена, дозволило з'ясувати, як часто чоловіки імітують оргазм

Дослідження вчених, результати якого були опубліковані в журналі Sexual and Relationship Therapy, розвінчало міф про те, що в ліжку брешуть виключно жінки.

Експеримент, в якому взяли участь 458 чоловіків у віці від 18 до 29 років, довів, що чоловіки імітують оргазм не рідше жінок. Зокрема, 50 відсотків учасників експерименту, які погодилися поділитися даними про свій сексуальний досвід за останні чотири місяці, зізналися, що як мінімум один раз імітували оргазм за цей період часу, повідомляє Men's Health .

Крім того, ті респонденти, які імітували оргазм, повідомили, що брехали в ліжку своїм партнеркам в 25 відсотках випадків. В якості основних причин, які спонукали чоловіків брехати про своє сексуальне задоволення, респонденти відзначили відсутність настрою, низький рівень збудження, алкогольне сп'яніння, а також бажання вберегти партнерку від негативних емоцій.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів