Дослідження показало, чому собаки кращі за кішок

0 коментувати
Собаки дарують господарям більше щастя
© tranmautritam/Pixabay

Собаки дарують господарям більше щастя

Дослідження Манхеттенвіль Коледжу в Нью-Йорку показують, що власники собак більш щасливі і задоволені життям, ніж власники котів

До такого висновку вчені прийшли після опитування понад 260 власників котів та собак віком від 19 до 70 років, пише The Daily Mail . В ході дослідження з'ясувалося, що 53 відсотки респондентів, які тримають вдома собак, були щасливішими, ніж ті, хто тримав котів. Крім того, як зазначає автор дослідження професор Кетрін Бао, власники собак виявилися більш відкритими і товариськими.

Дані твердження підтримують учені Каліфорнійського університету, вказуючи на те, що у власників котів часто спостерігається відчуття необґрунтованої тривоги. У той час як у людей, які тримають собаку, відзначається менша схильність до стресів. Вчені пояснюють це тим, що собаки люблять своїх господарів більше, ніж коти. На доказ даного твердження експерти виміряли рівень гормону окситоцину у тварин до і після гри з господарями. У собак вироблення гормону збільшилося на 57 відсотків, в той час як у котів - лише на 12 відсотків. Таким чином, на відміну від котів, собаки здатні забезпечити душевне здоров'я своїм господарям.

 Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

 

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів