Дієта або спорт: дослідження визначило, що краще для жіночої фігури

0 коментувати
Фахівці спробували з'ясувати, як ефективно худнути
© Pixabay

Фахівці спробували з'ясувати, як ефективно худнути

Нове дослідження дозволило відповісти на поширене питання про те, що ж корисніше для фігури – дієта або спорт

Вчені з університету Лафборо в графстві Лестершир, Англія спробували з'ясувати, що ефективніше для фігури - заняття спортом або дієти, пише Independent. Зокрема, експеримент вчених показав, що фізичні навантаження позитивно позначаються на кількості споживаної їжі і надають подвійну користь для здоров'я та схуднення.

Так, під час дослідження жінок попросили обмежити свій раціон їжею з енергетичною цінністю не більше 800 калорій протягом 8 годин. Потім група жінок була запрошена на вечерю, де дослідники таємно стежили за тим, що і в якій кількості споживають учасниці експерименту.

У другій частині дослідження жінок попросили відвідати тренування з помірними фізичними навантаженнями, тривалістю 90 хвилин, після чого їх знову запросили на вечерю. В результаті вдалося з'ясувати, що в першій частині експерименту під час вечері жінки в середньому вжили 940 калорій, однак у другій частині дослідження, після тренування, в середньому спожили близько 660 калорій.

Результати дослідження суперечать раніше отриманим свідченням про те, що фізичні вправи змушують людей, особливо жінок, їсти більше.

«Наше дослідження показало, що фізичні вправи не збільшують почуття голоду і не заохочують людину їсти більше їжі – принаймні, протягом декількох годин після тренування. Вкрай важливо поєднувати дієту з фізичними вправами. Ми плануємо продовжити експеримент і нашим наступним кроком стане дослідження впливу фізичних вправ на раціон людини і кількості споживаної їжі протягом 24 годин», - говорять автори дослідження.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів