Депресія і діабет. Британські вчені розповіли про негативні наслідки роботи в нічний час

0 коментувати
Медики не рекомендують працювати ночами
© StockSnap/Pixabay

Медики не рекомендують працювати ночами

Вчені Гарвардської медичної школи стверджують, що робота в нічні зміни негативно впливає не тільки на соціальне життя, але й на здоров'я

Останні дослідження показали, що люди, які працюють протягом близько трьох ночей на місяць більш схильні до розвитку різних серйозних захворювань протягом наступних 24 років, пише Huffington Post. Повідомляється, що такий ритм життя збільшує ризик розвитку наступних хвороб:

1. Хвороби серця

Як розповідають фахівці, в ході аналізу даних про здоров'я понад 180 тисяч медсестер, було виявлено, що ризик розвитку ішемічної хвороби серця на 12 відсотків вище у тих, хто часто працює в нічні зміни. Окрім того, чим більше жінки працюють ночами, тим вище ризик: протягом п'яти-дев'яти років він становить 19 відсотків, а більше десяти років - 27 відсотків.


© freedigitalphotos

© freedigitalphotos


2. Хронічна втома

Незважаючи на однакову кількість трудового часу, робота вночі робить людей особливо втомленими. Дослідження поліцейських показало, що нічні зміни призводять до короткого сну, який триває не більше шести годин. В такому випадку людина не має можливості відпочити і накопичення втоми призводить до серйозних медичних проблем.


© Svein Halvor Halvorsen/Flickr

© Svein Halvor Halvorsen/Flickr


3. Депресія

Вчені виявили зв'язок між роботою в нічний час і розвитком депресії. Зазвичай проблема криється у низькій соціальної активності, через що людина закривається і не бажає йти на контакт. Також депресія скорочує тривалість життя, впевнені експерти.


© ryan melaugh/Flickr

© ryan melaugh/Flickr


4. Рак грудей

Дослідження показують, що робота в нічний час протягом тридцяти років у два рази збільшує ризик розвитку раку грудей. Зазвичай ризик пояснюють нездоровими звичками та порушеннями біоритму.


© NCVO London/Flickr

© NCVO London/Flickr


5. Діабет

Експерти стверджують, що занадто мало сну або сон, який суперечить біоритмам, підвищує ризик розвитку діабету. В організмі відбуваються порушення травлення і підвищується рівень цукру в крові, що тягне за собою негативні наслідки для організму.


© YOUNGEVITY/Flickr

© YOUNGEVITY/Flickr


Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Коментарі

1000

Правила коментування
Показати більше коментарів